W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 04.07.2024 będą realizowane od 22.07.2024
Za utrudnienia przepraszamy
Mój koszyk

Mini Cart

Z wbudowanym lokalizatorem notiOne nigdy nie zgubisz portfela!

Z wbudowanym lokalizatorem notiOne nigdy nie zgubisz portfela!

Już teraz możesz zabezpieczyć swój portfel Ribbley za pomocą wbudowanego lokalizatora notiOne!
Lokalizator notiOne jest najmniejszym lokalizatorem na Polskim rynku, urządzenie nieznacznie pogrubia portfel, nawet przy montażu w portfelu Small nie zmienia funkcjonalności portfela.

Portfele z możliwością wbudowania lokalizatora

Ribbley Ess
Już od 179,00 zł
Ribbley Tangerine
189,00 zł
Smart na zamówienie
Już od 299,00 zł
Big na zamówienie
Już od 199,00 zł
Small na zamówienie
Już od 169,00 zł

Szukaj w pobliżu

Włącz w aplikacji funkcję "Szukaj w pobliżu", a Twój Portfel wyposażony w lokalizator notiOne odezwie się sygnałem dźwiękowym.

Znajdź telefon

Gdy naciśniesz wytłoczone na portfelu logo notiOne, Twój telefon odezwie się nawet wtedy, gdy jest wyciszony.

Znajdź na mapie

Miejsca, w których odebrano sygnał z lokalizatora zamontowanego w portfelu, wyświetlają się w aplikacji notiOne w postaci adresu i znacznika na mapie.

Długie działanie

Urządzenie na baterii pracuje do 12 miesięcy. Wymiana baterii w portfelu jest bezproblemowa.

Bezpieczeństwo, styl i wygoda ⁠— wybieraj rozwiązania, które przekraczają standardy w każdej dziedzinie. W ramach kolekcji eleganckich portfeli Ribbley znajdziesz również modele umożliwiające wbudowanie nowoczesnego oraz, co najważniejsze, kompaktowego lokalizatora notiOne. Urządzenia tej marki to prawdziwa innowacja na polskim rynku — szeroka gama funkcjonalności oraz bezproblemowa integracja ze smartfonem (lub innym urządzeniem mobilnym) to najważniejsze, acz nie jedyne zalety tego rozwiązania. Zabezpiecz się przed kradzieżą, nieuwagą oraz niefortunnym zbiegiem okoliczności!

Portfel z lokalizatorem notiOne — odkrywaj kolekcję Ribbley!

Poza możliwością precyzyjnej i szybkiej lokalizacji portfela możesz również liczyć na wszelkie inne korzyści, od zawsze utożsamiane z marką Ribbley. Mowa tutaj najwyższym standardzie wykonania, miękkiej skórze naturalnej w wielu różnych wariantach kolorystycznych, a także smukłym kształcie, który zmieści się w każdej kieszeni. Zacznij odkrywać nasze propozycje już teraz, aby cieszyć się niepodważalną jakością z segmentu premium.