Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Portfel szyty specjalnie dla ciebie - taniej niż myślisz!

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Skórzany portfel to wyjątkowy element garderoby każdego eleganckiego mężczyzny. Szczególnie w biznesie, w czasie spotkań z klientami, gustowne dodatki są niezwykle istotne. Budują one wrażenie, jakie robimy na potencjalnym kliencie lub kontrahencie. A przecież ktoś, kto mam „drogie” dodatki, z pewnością odniósł sukces i może w tym pomóc również nam. Jak się jednak okazuje elegancki portfel ze skóry, wcale nie musi być aż tak drogi, jakby się wydawało. Z pewnością jednak warto w niego zainwestować, gdyż poza funkcjami reprezentacyjnymi, możemy liczyć, że posłuży nam długie lata.

Idealny portfel dla każdego mężczyzny

Rewelacyjnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na nabycie spersonalizowanego portfela. W kilku prostych krokach możemy zaprojektować go samodzielnie i pozostawić do uszycia profesjonalistom. Portfel szyty na zamówienie to coś więcej niż zwykłe „opakowanie” do przechowywania gotówki i kart. Jest on kwintesencją tego, co lubimy, jacy jesteśmy, do czego dążymy i co już osiągnęliśmy. Posiadanie go stanowi rodzaj prezentacji samego siebie w środowisku. Możesz zaprojektować własny, wysokiej jakości portfel i zamówić na https://www.ribbley.pl/stworz-swoj-portfel.

 

Najwyższa jakość

Eleganckie portfele ze skóry marki Ribbley produkowane są jedynie z najwyższej jakości materiałów, pochodzących z Polski. Tutaj również są szyte. Firma dokłada wszelkich starań, aby klienci decydujący się na zakup ich produktów byli w pełni zadowoleni z tego, co otrzymują. W sprzedaży dostępne są zarówno portfele gotowe, w trzech podstawowych rozmiarach i w szerokiej palecie kolorystycznej, jak i takie, które klienci w łatwy sposób mogą samodzielnie zaprojektować. Wystarczy wybranie odpowiedniego dla swoich potrzeb modelu, koloru portfela, jak i nici, jakie zostaną wykorzystane. Po wysłaniu zamówienia należy już tylko czekać na fenomenalny efekt końcowy.

 

Dlaczego warto kupić portfel ze skóry?

Wysokiej jakości materiał, jak i wykonanie sprawiają, że jest to produkt, który będzie nam w świetnym stanie służył przez wiele lat. Można spotkać się z opiniami, że zniszczenie takiego portfela jest niemal niemożliwe. Istotnie, jeśli będziemy o niego dbać, to niemal zapomnimy, że kiedykolwiek może pojawić się konieczność nabycia nowego. Fakt ten sprawia, że jest to wybór nie tylko elegancki i trwały, ale również ekonomiczny, bo na tanie portfele wydalibyśmy przez lata znacznie więcej, jeśli by się psuły i konieczna byłaby częsta ich wymiana.

 

Dlaczego personalizowany portfel?

Z pewnością samodzielne zaprojektowanie własnego portfela ze skóry, jest rozwiązaniem ciekawym i godnym uwagi. Dobór poszczególnych elementów jest niezwykle istotny, sam design sprawi, że będziemy się wyróżniać, a czy nie o to chodzi na współczesnym rynku? Zyskujemy również możliwość odpowiedniego dopasowania funkcjonalności do własnych potrzeb. To istotne dla mężczyzn, gdyż ich portfele muszą pomieścić wiele rzeczy, które w przypadku Pań mają zdecydowanie więcej miejsca w torebce.

 

Na co zwrócić uwagę?

Portfel szyty na zamówienie może być rozwiązaniem dla każdego mężczyzny, gdyż nie jest to rozwiązanie aż tak drogie. Jednak do jego projektowania i zamawiania warto podejść na spokojnie. Nie róbmy tego pod wpływem chwili, emocji. Zastanówmy się, gdzie nosimy portfel – w kieszeni? Ok, jak duża więc ona jest i jaki portfel ze skóry zmieści? Czy na co dzień nosimy dużo gotówki, która ma znaleźć się w środku? Ile miejsca na karty potrzebujemy? Przed dokonaniem zakupu warto więc zastanowić się nad praktycznością swojego wyboru i odpowiednio ją dopasować i skonfigurować do swoich codziennych potrzeb.

Dostępne rozmiary

Marka Ribbley oferuje trzy. Dla Panów, którzy preferują noszenie portfela w kieszeni, polecany jest najmniejszy (do zaprojektowania tutaj: https://www.ribbley.pl/small-na-zamowienie). Jeśli z kolei potrzebujesz większego portfela, który pomieści wszystkie karty gotówkę i inne ważne rzeczy to warto zaprojektować specjalnie dla siebie większy portfel (dostępny tutaj: https://www.ribbley.pl/big-na-zamowienie).

 

Dodatkowe atuty

Portfele ze skóry marki Ribbley posiadają dodatkowe opcje, z których warto skorzystać. Niektóre z nich są płatne, jednak opłata jest niewielka w odniesieniu do korzyści, jakie zyskujemy. Możemy przykładowo zdecydować się na dodatkową kieszeń na banknoty, w której znajdują się nadprogramowe przestrzenie na karty. W portfelach znajduje się również odpowiednio zaprojektowane miejsce na zdjęcie i miejsce na grawer, który może zostać wykonany wedle naszych wytycznych we wnętrzu.

Warto jednocześnie zwrócić uwagę na takie opcje jak ochrona przed skanowanie RFID, dzięki czemu wzrasta bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Nowością jest również tzw. Ribbley Finder, czy specjalna technologia, dzięki, której nasz telefon przypomni nam, jeśli zapomnimy zabrać portfel.

 

Pomysł na prezent

Portfel szyty na zamówienie, wykonany z wysokiej jakości skóry, z dedykowanym grawerem i dodatkowymi udogodnieniami stanowi świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Producent daje możliwość zamówienia w wersji specjalnie zapakowanej na prezent. Osoba obdarowana z pewnością będzie zadowolona z tak osobistego i praktycznego prezentu.