Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Ribbley - szycie portfeli na miarę

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Elegancki mężczyzna dba o każdy szczegół swojego wizerunku. Tak naprawdę, to właśnie dodatki i akcesoria dopełniają stylizację i powodują, że mężczyzna wygląda profesjonalnie i z klasą. Elegancki garnitur, krawat, dobrze dopasowane buty to podstawa. Nie mniejsze znaczenie ma jednak portfel. Wyjmuje się go w czasie różnorodnych oficjalnych spotkań i przyciąga on uwagę towarzyszących osób.

 

Jak wybrać odpowiedni portfel dla siebie 

Przede wszystkim warto wybrać styl portfela. Czy ma być klasyczny, elegancki czy może mieć nieco łagodniejszy charakter, tak zwany „casual”. Oczywiście, taki swobodniejszy portfel również pasuje do eleganckiego mężczyzny, który dba o swój wizerunek. Taki wybór sprawia, że buduje się swego rodzaju wrażenie nonszalancji, pewności siebie, lekkiego luzu. W zestawieniu z innymi elementami wizerunku, to działa bardzo interesująco.

Druga rzecz to decyzja, jak duży ma to być portfel, czy wystarczy, mały pakietowy, który składa się z niewielu kieszonek? Czy lepszy i praktyczniejszy będzie taki, z licznymi przegródkami. Większy, masywniejszy i nieco bardziej dostojny.

A może potrzebny jest portfel w ogóle bardzo oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju? Takie ma w swojej ofercie Ribbley, firma, która dostarcza swoim klientom portfele na miarę. Decydując się na tak oryginalny produkt, podkreśla się swoją indywidualność, styl i charakter.

Jednocześnie, są to portfele, które cieszą się długim czasem użytkowania, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Mają delikatne zdobienia. Obecnie minimalizm jest wyrazem klasy. Dostosowanie zawartości portfeli do oczekiwań i potrzeb użytkowników, to dodatkowy atut.

Niektórzy mężczyźni lubią mieć wszystko przy sobie. Dokumenty, karty, pieniądze, wizytówki. Niestety, nie każdy portfel jest w stanie to wszystko pomieścić. Projektując indywidualny portfel na miarę, można stworzyć rozwiązanie doskonale dopasowane do siebie.

Decydując się na opcję, jaką jest szycie portfeli na miarę, warto również zastanowić się nad innymi aspektami, obok rozmiaru portfela, jego stylu i użyteczności.

Portfel eleganckiego mężczyzny powinien być wykonany ze skóry. Jest stylowy i elegancki materiał. Pasuje do każdej oficjalnej stylizacji. Nie bez znaczenia jest jednak jego kolor i barwa wybranej do obszycia nici. Czarna skóra obszyta czerwoną lub białą nitką podkreśla styl i jest klasycznym zestawieniem. Dodaje elegancji i charakteru. Można jednakże wybrać również portfel wykonany z niebieskiej skóry. Szycie portfeli na miarę pozwala na dowolne kombinacje i zestawienia. Do niebieskiej skóry doskonale będzie pasowała biała lub czarna nitka. Mimo tego, że to czerń jest klasyczna, niebieski portfel również jest bardzo elegancki i stylowy. Na tym jednak nie koniec możliwości – brązowe portfele od lat cieszą się uznaniem ich użytkowników. Wielu z nich decydując się na zakup nowego, ponownie wybiera ten sam kolor.

 

Portfele na miarę – na miarę eleganckiego mężczyzny i na miarę współczesności 

Stylowy mężczyzna bardzo często jest też niezwykle zapracowany. Ma napięty harmonogram i z jednego spotkania musi natychmiast udać się na kolejne. To okazja do tego, by nieuważnie zostawić gdzieś swój portfel lub go zgubić w natłoku innych spraw. Wybierając portfel na miarę, można również skorzystać ze specjalnego zabezpieczenia, które powoduje, że już nigdy więcej go nie stracisz.

Jest to rozwiązanie o nazwie Ribbley Finder. działa ono w ten sposób, że telefon zaalarmuje właściciela, gdy tylko ten straci swój portfel z zasięgu. Po otrzymaniu wybranego modelu wystarczy go skonfigurować ze specjalną aplikacją w telefonie. Ta zaś będzie śledzić położenie portfela i alarmować, gdy tylko właściciel się od niego zanadto oddali.

Co więcej, mając portfel przy sobie, można za jego pomocą bardzo szybko i łatwo odnaleźć również telefon. Wystarczy przycisnąć specjalny guzik, dyskretnie zamieszony w portfelu, by uruchomić alarm w telefonie. Słysząc dochodzący z telefonu sygnał, znacznie łatwiej będzie go znaleźć. Tym samym można oszczędzić mnóstwo czasu na poszukiwania.

 

Wybór jakości

Decydując się na portfel dla siebie, nie można skupiać się wyłącznie na projekcie. Bardzo duże znaczenie ma również materiał, z którego jest on wykonany oraz jakość tego wykonania i wykończenia. Właśnie dlatego portfele szyte przez Ribbley są tak wyjątkowe. Tworzone są ze skóry cielęcej, która garbowana jest w polskiej, cenionej garbarni. Dla zachowania ich stylu i eleganckiego wyglądu wykonywane są ręcznie z zachowaniem najwyższej ostrożności i staranności. Właśnie dlatego tak świetnie się prezentują. Skóra jest gładka i przyjemna w dotyku, a wykończenie dokładne i precyzyjnie zabezpieczone. Specjalna technika projektowania powoduje, że portfel pozostaje smukły, nawet po wypełnieniu go pieniędzmi i kartami.

Własny projekt, własny portfel na miarę to szyk, styl i elegancja. Dla osób, które jednakże cenią sprawdzone rozwiązania, firma przygotowała kilka gotowych modeli, które również można zamówić. Oferowane modele, jak i spersonalizowane, przygotowywane są ręcznie. Są klasyczne, a to decyduje o tym, że jednocześnie są praktyczne i ładne. Jakość wykonania jest taka sama, jak w przypadku portfeli na miarę, więc pozytywnie wyróżnia się wśród innych dostępnych na rynku.