Stwórz swój portfel

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Ręcznie wykonany skórzany portfel

Portfel całkowicie konfigurowalny 6-24 kart

Niepowtarzalny, oryginalny, jedyny w swoim rodzaju, ręcznie wykonywany, skórzany portfel, który zostanie wykonany indywidualnie na Twoje zamówienie.

Zobacz teraz
ribbley smart

Ribbley Smart

Wykonany z cielęcej skóry portfel męski posiada pełnowymiarowe miejsce na banknoty, funkcjonalną kieszonkę na bilon zamykaną magnetycznie, oraz miejsce na dowód rejestracyjny pojazdu.

Zobacz teraz

Cenisz sobie rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie? To doskonale się składa, bo producent Ribbley zadbał o to, byś mógł wejść w posiadanie rzeczy, która będzie wykonana z myślą o Tobie. Proponujemy Ci skorzystanie z konfiguratora, umożliwiającego stworzenie unikatowego, męskiego modelu w ulubionym kolorze, z odpowiednią ilością miejsc na zdjęcia bliskich, a nawet z grawerem – wszystko będzie po Twojemu!

Swój unikatowy i doskonale dopasowany do Twoich potrzeb męski portfel skórzany możesz mieć już w 5 krokach! Wystarczy wybrać jego kolor zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a następnie stworzyć podszewkę. Potem zdecyduj, które z naszych niezwykle mocnych nici wybierasz, i… pozostaje Ci tylko czekać na przesyłkę z naszym wyrobem! Proste, prawda? A jakie efektowne! Ribbley to producent portfeli skórzanych, który wie, że rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienia sprawdzają się najlepiej i pragnie, by jego Klienci mogli cieszyć się funkcjonalnym towarem przez wiele lat.

1. Wybierz kolor portfela

Portfele szyjemy z najlepszych skór cielęcych produkowanych w Polskich garbarniach z wieloletnią tradycją.

2. Dopasuj kolor skóry wewnątrz

Wybierz kolor skóry wewnątrz, aby Twój portfel cieszył Cię po jego otwarciu.

3. Stwórz swoją podszewkę

Wybierz jedną z oferowanych podszewek lub zamów własną.

4. Dobierz nici

Nasze nici posiadają formułę zabezpieczającą przed brudzeniem, dodatkowo są wyjątkowo mocne.

5. Gotowe!

Twój portfel jest gotowy do wysyłki w 48godzin.

Chcesz zmienić model portfela, masz pomysł na dodanie czegoś oryginalnego? Zadzwoń do nas +48 604 554 292 lub wyślij e-mail  sklep@ribbley.pl