Stwórz swój portfel

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Portfel całkowicie konfigurowalny 6-24 kart

Niepowtarzalny, oryginalny, jedyny w swoim rodzaju, ręcznie wykonywany, skórzany portfel, który zostanie wykonany indywidualnie na Twoje zamówienie.

Zobacz teraz

Ribbley Smart

Wykonany z cielęcej skóry portfel męski posiada pełnowymiarowe miejsce na banknoty, funkcjonalną kieszonkę na bilon zamykaną magnetycznie, oraz miejsce na dowód rejestracyjny pojazdu.

Zobacz teraz

Sky - Ribbley

Najnowszy model portfela od Ribbley

Dowiedz się więcej

Cenisz sobie rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienie? To doskonale się składa, bo producent Ribbley zadbał o to, byś mógł wejść w posiadanie rzeczy, która będzie wykonana z myślą o Tobie. Proponujemy Ci skorzystanie z konfiguratora, umożliwiającego stworzenie unikatowego, męskiego modelu w ulubionym kolorze, z odpowiednią ilością miejsc na zdjęcia bliskich, a nawet z grawerem – wszystko będzie po Twojemu!

Swój unikatowy i doskonale dopasowany do Twoich potrzeb męski portfel skórzany możesz mieć już w 5 krokach! Wystarczy wybrać jego kolor zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a następnie stworzyć podszewkę. Potem zdecyduj, które z naszych niezwykle mocnych nici wybierasz, i… pozostaje Ci tylko czekać na przesyłkę z naszym wyrobem! Proste, prawda? A jakie efektowne! Ribbley to producent portfeli skórzanych, który wie, że rozwiązania tworzone na indywidualne zamówienia sprawdzają się najlepiej i pragnie, by jego Klienci mogli cieszyć się funkcjonalnym towarem przez wiele lat.

1. Wybierz kolor portfela

Portfele szyjemy z najlepszych skór cielęcych produkowanych w Polskich garbarniach z wieloletnią tradycją.

2. Dopasuj kolor skóry wewnątrz

Wybierz kolor skóry wewnątrz, aby Twój portfel cieszył Cię po jego otwarciu.

3. Stwórz swoją podszewkę

Wybierz jedną z oferowanych podszewek lub zamów własną.

4. Dobierz nici

Nasze nici posiadają formułę zabezpieczającą przed brudzeniem, dodatkowo są wyjątkowo mocne.

5. Gotowe!

Twój portfel jest gotowy do wysyłki w 48godzin.

Chcesz zmienić model portfela, masz pomysł na dodanie czegoś oryginalnego? Zadzwoń do nas +48 604 554 292 lub wyślij e-mail  sklep@ribbley.pl