Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Cienki portfel skórzany według Twojej specyfikacji. Czas się wyróżnić!

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Zdaniem psychologów każdy z nas ma zaledwie kilkanaście sekund na to, aby zrobić dobre wrażenie na drugiej osobie. Przyznasz, że to bardzo mało czasu. Tak jednak działa ludzki mózg. Kilka chwil wystarczy nam, by wstępnie ocenić, czy chcemy sięgnąć po jakąś książkę, obejrzeć dany film lub lepiej poznać kogoś obcego. Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że wizerunek osobisty ma ogromne znaczenie dla sukcesu towarzyskiego i zawodowego. Składają się na niego różne detale, w tym przedmioty, którymi posługujesz się na co dzień. Takim elementem jest także portfel. Dlaczego warto postawić na cienki model ze skóry wykonany według Twojej specyfikacji? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Wtórność szkodzi wizerunkowi

Każdemu z nas zależy na tym, abyśmy byli pozytywnie odbierani przez innych. Żyjemy jednak w czasach, w których naprawdę trudno jest się wyróżnić. Nosimy takie same ubrania, używamy identycznych telefonów, jeździmy podobnymi samochodami. Na szczęście wciąż są przedmioty, przy pomocy których da się podkreślić swój indywidualizm. Na tej liście bezapelacyjnie umieścimy cienki portfel skórzany stworzony według własnej specyfikacji.

Portfel to przedmiot codziennego użytku. Większość z nas nie rusza się bez niego z domu. Zabieramy go do pracy, na spotkanie towarzyskie, oczywiście do sklepu. Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, w ciągu roku pokazujemy go innym ludziom nawet kilkaset razy – chociażby płacąc przy kasie czy wręczając wizytówki. To dostateczny powód, aby nie nosić w kieszeni czegokolwiek, ale postawić na przedmiot efektowny, dobrze dopasowany do naszego wizerunku i podkreślający nasz status majątkowy czy społeczny.

Pomyśl o takiej sytuacji. Idziesz na spotkanie z ważnym kontrahentem. Rozmowa jest udana, dopijacie kawy i szykujesz się już do wręczenia swojej wizytówki. To ważny moment. Większość z nas ma naturę obserwatorów, zwracamy uwagę na najdrobniejsze drobiazgi i na ich podstawie tworzymy sobie obraz rzeczywistości.

Załóżmy więc, że wyjmujesz tę wizytówkę ze sztampowego, mocno podniszczonego portfela. Istnieje ogromne ryzyko, że kontrahent to zauważy i automatycznie nabierze do Ciebie dystansu. Uzna Cię za osobę niewiarygodną, bo jak możesz mu zapewnić wysoką jakość obsługi, jeśli sam nie dbasz o detale składające się na Twój wizerunek? To ważne pytanie, nad którym powinieneś się dobrze zastanowić.

Portfel skórzany według Twojej specyfikacji: jak możesz go wykorzystać w codziennych sytuacjach?

W Ribbley umożliwiamy zaprojektowanie własnego portfela w najmniejszych detalach. Szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem jest ozdobienie galanterii indywidualnym grawerunkiem. Ten detal diametralnie zmienia wygląd portfela i sprawia, że zwykły przedmiot codziennego użytku z miejsca staje się charakterystycznym elementem wizerunku osobistego.

Wróćmy do naszego hipotetycznego spotkania z kontrahentem i przejdźmy od razu do etapu wręczania wizytówki. Wyjmujesz swój skórzany portfel według własnej specyfikacji, na którym widnieje np. efektowne logo Twojej marki. Kontrahent na pewno się tym zainteresuje – być może poprosi Cię nawet o bliższe zaprezentowanie portfela. Wzbudzisz jego ciekawość, a to będzie działać na Twoją korzyść. Spotkanie bez wątpienia zapadnie kontrahentowi w pamięci, co może wpłynąć na jego decyzję o wyborze oferty.

Poza tym fakt posiadania wyjątkowego portfela przygotowanego na indywidualne zamówienie stawia Cię w bardzo pozytywnym świetle. Zostaniesz odebrany jako osoba dbająca o szczegóły, ceniąca sobie piękne przedmioty, dobrze sytuowana, zwracająca uwagę na detale swojego wyglądu. Z takimi ludźmi chce się współpracować – zwłaszcza w biznesie.

Cienki portfel ze skóry to bardzo praktyczny wybór

Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz miałeś przy sobie portfel wypchany gotówką? No właśnie… Czasy się zmieniły i według danych NBP już ponad połowa transakcji w naszym kraju jest przeprowadzana w formie bezgotówkowej. Biorąc to pod uwagę posiadanie grubego, przepastnego portfela nie ma większego sensu.

Cienki portfel ze skóry według Twojej specyfikacji, który zamówisz w Ribbley, jest znacznie wygodniejszy w codziennym użytkowaniu. Nie zajmuje dużo miejsca, dlatego możesz go śmiało nosić w wewnętrznej kieszeni marynarki (nie będzie się odznaczać). Spokojnie zmieści się też w niewielkiej torebce, w schowku samochodowym czy nawet kieszeni spodni.

Nie myśl jednak, że cienki portfel jest mało praktyczny, bo pomieści niewiele przedmiotów. Zajrzyj do naszego konfiguratora. Zauważ, że oferujemy portfele w trzech rozmiarach, mieszczące nawet do 24 kart płatniczych czy lojalnościowych. To powinno Ci w zupełności wystarczyć. Zawsze możesz także przedstawić nam swoje oczekiwania, a my się do nich dopasujemy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważny jest wizerunek osobisty – zwłaszcza na stopie zawodowej. Dbaj o niego, ale nie zapominaj o szczegółach, które mają ogromny wpływ na ostateczną opinię innych na Twój temat.

Na początku artykułu wspomnieliśmy o kilkunastu sekundach, jakie mamy na to, by zrobić dobre wrażenie na drugiej osobie. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowanie pięknego, spersonalizowanego portfela pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać ten czas i zyskać mocną pozycję przed dalszą rozmową.