Dlaczego Ribbley?

męskie skórzane portfele ribbley

Ribbley wyjątkowy, tak jak Ty

Jesteśmy producentem męskich portfeli, powstających ze skóry cielęcej, pochodzącej z polskich garbarni. Należy ona do najbardziej cenionych na całym świecie. Ribbley utworzona została z potrzeby stworzenia produktu, będącego jednocześnie kontynuacją naszej tradycji – w której skóra jest symbolem najwyżej jakości – jak również odzwierciedlenia nowoczesnego designu. To męski portfel z charakterem, niepowtarzalnym stylem i niespotykaną trwałością.

męskie skórzane portfele ribbley

Każdy portfel to nowa historia

W Ribbley nie uznajemy żadnych kompromisów, zależy nam na tym, aby każdy portfel był wykonany perfekcyjnie. Idealne wykończenie gwarantuje większą trwałość i tym samym pozwala na jego długie użytkowanie.

Aktualnie portfele dostępne są w trzech modelach: SMALL – idealnie mieszczący się w kieszeni, MEDIUM – będący praktycznym rozwiązaniem na co dzień oraz BIG –największy z naszej kolekcji. Wszystkie modele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. 

męskie skórzane portfele ribbley

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Prostota to największy atut eleganckich, skórzanych portfeli męskich. Matowe wykończenie oraz gładka struktura wymagają od nas niebywałej precyzji szycia. Ponadczasowa klasyka została jednak wzbogacona o innowacyjne rozwiązania. Portfel w wersji SMAL nawet po wypełnieniu pozostaje smukły, a dodatkowo posiada miejsce na banknoty, bilon i karty –udało nam się stworzyć nasz ideał, którym chcemy się z Wami podzielić. 

© 2017 Unique, ul. Przelotowa 200, 42-523, Dąbrowa Górnicza, tel.: +48 604 554 292, e-mail: sklep@ribbley.pl