Mój koszyk

Mini Cart

Dlaczego Ribbley?

Jesteśmy producentem galanterii skórzanej, powstających ze skóry cielęcej, pochodzącej z polskich garbarni. Należy ona do najbardziej cenionych na całym świecie. Ribbley utworzona została z potrzeby stworzenia produktu, będącego jednocześnie kontynuacją naszej tradycji – w której skóra jest symbolem najwyżej jakości – jak również odzwierciedlenia nowoczesnego designu. To męski portfel z charakterem, niepowtarzalnym stylem i niespotykaną trwałością....

Każdy portfel to nowa historia,

W Ribbley nie uznajemy żadnych kompromisów, zależy nam na tym, aby każdy produkt był wykonany perfekcyjnie. Idealne wykończenie gwarantuje większą trwałość i tym samym pozwala na długie użytkowanie produktów które wykonujemy.

Czy nam się to podoba czy nie, na każdym kroku jesteśmy oceniani przez innych. Dlatego tak ważne jest, aby skrupulatnie dbać o swój wizerunek. Ma to kluczowe znaczenie zarówno w relacjach biznesowych, jak i towarzyskich. Styl wyraża się nie tylko poprzez ubiór, ale także drobne elementy, którymi posługujemy się każdego dnia – w tym skórzany portfel. Marka Ribbley powstała po to, aby dać Ci możliwość samodzielnego zaprojektowania portfela, który zachwyca jakością wykonania, niebanalnym designem oraz znakomitą funkcjonalnością.

Projektuj razem z nami

Jako jedna z nielicznych marek umożliwiamy naszym Klientom – zarówno kobietom, jak i mężczyznom – zaprojektowanie własnego portfela ze skóry od A do Z. Nie musisz mieć żadnych specjalnych zdolności designerskich. Wystarczy, że wiesz, czego chcesz, znasz swoje potrzeby i masz określony gust stylistyczny. Co dzięki temu zyskujesz? Pewność, że w Twojej kieszeni czy torebce znajdzie się bardzo elegancki, w 100% spersonalizowany portfel, którego nie ma nikt inny. To drobiazg, ale bardzo ułatwiający wyróżnienie się w towarzystwie, zwłaszcza w oficjalnych sytuacjach, gdy najbardziej zależy Ci na zrobieniu doskonałego wrażenia na innych.

Najwyższa jakość wykonania zawsze w standardzie

Ribbley to producent portfeli męskich i damskich klasy premium, ale w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie pozwalamy sobie na choćby najdrobniejsze eksperymenty jakościowe. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które gwarantują naszemu Klientowi, że jego nowy portfel pozostanie w doskonałej kondycji nawet po wielu latach użytkowania.

Portfele Ribbley powstają z wysokogatunkowej skóry cielęcej, pozyskiwanej z polskich garbarni – niezwykle cenionych na całym świecie. Taka skóra doskonale nadaje się do produkcji galanterii użytkowej, gwarantując nieprzeciętną wytrzymałość. Jest ponadto mało wymagająca pod względem pielęgnacji.

Tym, co zdecydowanie wyróżnia markę Ribbley jest to, że produkujemy portfele skórzane łączące w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem i znakomitą funkcjonalnością. Wychodzimy z założenia, że piękne rzeczy mają nie tylko zdobić i dodawać nam pewności siebie, ale także ułatwiać wykonywanie prozaicznych czynności – w tym przypadku płacenie za zakupy czy przechowywanie dokumentów.Musisz wiedzieć, że zaprojektowany i zamówiony przez Ciebie portfel skórzany zostanie wykonany ręcznie, a nie maszynowo. Masz dzięki temu pewność, że nad jego powstaniem czuwała kompetentna, utalentowana osoba, która – choć brzmi to jak truizm – naprawdę włożyła całą swoją pasję w stworzenie produktu specjalnie dla Ciebie.