W związku z okresem urlopowym, zamówienia złożone po 04.07.2024 będą realizowane od 22.07.2024
Za utrudnienia przepraszamy
Mój koszyk

Mini Cart

Większość naszych portfeli szytych jest na zamówienie, aby portfel nabrał unikatowego charakteru idealnym rozwiązaniem będzie dodanie indywidualnego oznaczenia.
Standardowy grawer

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest grawer laserowy, grawer zawsze jest czarny, może być w postaci, tekstu lub obrazu.

Łatwo zamówisz go wpisując w naszym formularzu tekst, możesz przesłać nam nazwę czcionki, jaka ma zostać użyta podczas grawerowania.

Jeśli chcesz, aby została wygrawerowana grafika, wpisz w formularzy "grawer z piliku" i prześlij na nasz adres mailowy sklep@ribbley.pl, przed grawerowaniem na portfelu, wyślemy zdjęcie próby grawerowania do akceptacji.

 

Pozłacany napis

Alternatywą dla grawerowania, jest pozłacany napis, tą techniką możemy wykonać tylko napis, możemy użyć dowolnej czcionki.

Tan typ nanoszenia oznakowanie, rewelacyjnie sprawdza się na ciemnych kolorach skór.

 

Odręczny grawer

Jednym z najbardziej osobistych i dodającym niepowtarzalnego charakteru oznakowaniu, jest odręczny grawer.

Ta technika pozwala uwolnić wyobraźnie, możemy napisać lub narysować dowolny obraz na białej kartce, zrobić zdjęcie i wysłać do nas na adres mailowy. Po przerobieniu pliku, możemy wygrawerować w dowolnej części portfela.

Tej opcji nie ma w naszych konfiguratorach, do tego typu grawerowanie podchodzimy bardzo indywidualnie, robimy wiele prób, aby dopasować wielkość i miejsce oznaczenia.

Jeśli potrzebujesz unikatowego podpisu na portfelu, polecam właśnie tą technikę.