Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Męski portfel skórzany: dlaczego warto zainwestować w model ręcznie szyty na miarę? 5 najważniejszych argumentów

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Wszyscy lubimy się otaczać ładnymi przedmiotami, ale bardzo często naszą inwencję mocno ogranicza budżet. Na szczęście są takie rzeczy, na które nie trzeba wydać majątku, aby cieszyć się ich pięknem, funkcjonalnością i jeszcze przy okazji móc dzięki nim zrobić świetne wrażenie na znajomych czy współpracownikach. W tej grupie oczywiście nie może zabraknąć męskiego portfela ze skóry. W Ribbley zamówisz model ręcznie szyty na miarę, stworzony dokładnie według Twojego projektu. Wciąż się wahasz i nie wiesz, czy rzeczywiście warto w niego zainwestować? Mamy 5 argumentów, które Cię do tego przekonają.

Bardzo wysoka jakość wykonania

Tutaj nie ma nawet o czym dyskutować. Portfel, który został wykonany ręcznie z wysokogatunkowej skóry, od razu wyróżnia się na tle wszechobecnej tandety. Taka galanteria prezentuje się bardzo elegancko, podkreśla status społeczny i majątkowy właściciela, a także zdradza jego gust i przywiązanie do jakości. Ma to olbrzymie znaczenie w kontaktach biznesowych. Męski portfel skórzany, uszyty ręcznie na miarę, to mocny element wizerunku osobistego.

Perfekcyjne dopasowanie

Gdy szukasz nowego samochodu, przeglądasz oferty pod kątem własnych potrzeb. Nie kupisz sportowego wozu, jeśli jesteś ojcem trójki małych dzieci (no chyba, że narzekasz na nadmiar gotówki i stać Cię na posiadanie kilku aut). Ten sam schemat działa w przypadku wszystkich przedmiotów codziennego użytku – warto go zastosować również w odniesieniu do portfela.

Model uszyty ręcznie na miarę to zdecydowanie najlepszy wybór dla osób, które lubią mieć porządek w portfelu. Po co Ci przepastna galanteria z kilkoma przegrodami na banknoty, skoro i tak płacisz wyłącznie kartą? Czy naprawdę potrzebujesz ogromnego portfela do przechowywania wszystkich dokumentów, skoro w Polsce nie ma już obowiązku posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego pojazdu? Znacznie rozsądniej będzie więc zamówić portfel według własnego projektu, dokładnie odpowiadający Twoim potrzebom i przyzwyczajeniom.

Decydując się na portfel ze skóry na miarę w Ribbley możesz stworzyć praktycznie dowolny projekt. To z kolei pozwoli Ci dopasować galanterię chociażby do swoich marynarek – niby drobiazg, ale dobrze wiesz, jak irytująca jest sytuacja, gdy perfekcyjnie skrojony garnitur traci na estetyce przez odznaczający się zbyt duży portfel.

Możliwość personalizacji

W Ribbley możesz zamówić męski portfel ze skóry szyty ręcznie na miarę, ale także ozdobiony indywidualnym grawerunkiem. Dzięki temu detalowi portfel od razu nabierze spersonalizowanego charakteru. Jest to bardzo pożądane w sytuacjach biznesowych, gdy możesz zaimponować kontrahentowi pięknym portfelem z grawerem, którego na pewno nikt inny nie ma.

Personalizacja jest także znakomitym rozwiązaniem w sytuacji, gdy szukasz pomysłu na efektowny prezent. Męski portfel z wysokogatunkowej skóry, idealnie dopasowany do potrzeb i gustu adresata upominku, zawsze będzie strzałem w dziesiątkę.

Znakomita trwałość

Ile portfeli miałeś już w swoim życiu? Trzy? Cztery? A może jeszcze więcej? Powodem tak częstej wymiany portfeli jest słaba jakość wykonania produktu, który nie wytrzymuje próby czasu i trudów eksploatacji. Zdecydowana większość portfeli dostępnych na rynku (również w markowych sklepach), jest szyta maszynowo, co oczywiście odbija się na jakości. Czy zatem nie lepiej jest zainwestować raz w porządny, piękny i spersonalizowany portfel, który będzie Ci służyć latami i cały czas wyglądać tak samo dobrze?

W Ribbley szyjemy portfele ręcznie, ponieważ jest to jedyny sposób na to, aby mieć pełną kontrolę nad całym procesem produkcji. To umożliwia nam wyeliminowanie jakichkolwiek błędów i niedoróbek. Ponadto ręcznie szyty portfel na miarę jest niepowtarzalny – zwłaszcza jeśli powstanie ściśle według Twojego projektu.

Synonim męskiego stylu

Można się spierać na temat tego, jaki jest kanon współczesnego mężczyzny. Jedno natomiast pozostaje niezmienne: od faceta wymaga się elegancji, ogłady i pewności siebie. Wszystkie te cechy zdradzamy swoim wyglądem. Niechlujnie ubrany, niezwracający uwagi na szczegóły swojego wizerunku mężczyzna, na pewno nie zawojuje świata. Będzie mu znacznie trudniej osiągać sukcesy na niwie zawodowej i prywatnej.

Styl to suma wszystkich elementów składających się na ogólny wizerunek mężczyzny. Tutaj nie ma miejsca na przypadek i nawet drobne wpadki. Pomyśl, że masz na sobie fantastyczny garnitur, piękne buty, zadbałeś też o idealne przystrzyżenie brody. Wyglądasz jak milion dolarów. W pewnym momencie wyjmujesz z kieszeni portfel, z którego wysypują się karty, monety i inne drobiazgi, a sam przedmiot wygląda tak, jakbyś kupił go w czasach bardzo wczesnej młodości. Doszłoby do niezłego zgrzytu wizerunkowego, prawda?

Dlatego będąc człowiekiem świadomym, jak ważny we współczesnym świecie jest profesjonalny wizerunek osobisty, zacznij go budować kompleksowo, dbając nawet o najmniejsze detale. Męski portfel skórzany, uszyty ręcznie i według Twojego projektu, bez wątpienia jest tym, co ugruntuje Twój styl i bardzo pozytywnie wpłynie na odbiór Twojej osoby w świecie biznesowym i prywatnym.

Być może myślisz sobie: „No dobrze, racja, portfel ze skóry uszyty ręcznie na miarę to dobra inwestycja, ale raczej mnie na to nie stać.” Skąd to przypuszczenie? Zajrzyj do naszego konfiguratora i przekonaj się, że piękny męski portfel ze skóry stworzony według Twojego projektu, wcale nie musi być drogi.