Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

5 powodów, dla których skórzany portfel to najlepszy prezent dla mężczyzny na święta

5 powodów, dla których skórzany portfel to najlepszy prezent dla mężczyzny na święta

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta – na pewno dobrze kojarzysz tę słynną piosenkę z jeszcze słynniejszej reklamy popularnego napoju gazowanego. Przypominam nam ona, że Boże Narodzenie rzeczywiście jest już za pasem. Masz więc coraz mniej czasu na to, aby znaleźć świetny prezent dla swojego mężczyzny. Nie ważne, czy szukasz inspiracji na prezent dla męża, chłopaka, taty czy kolegi – na pewno wywołasz szeroki i szczery uśmiech na jego twarzy, jeśli znajdzie pod choinką skórzany portfel. To idealny prezent dla niego, a my w Ribbley zebraliśmy 5 argumentów, które jednoznacznie potwierdzają tę teorię. Sprawdź je i nie daj się dłużej przekonywać!

Każdy facet potrzebuje portfela

Zacznijmy od najprostszego możliwego argumentu. Portfel to nieodłączny element męskiej stylizacji. Jasne, że żyjemy w czasach, w których można już dokonywać płatności telefonem czy smartwatchem. Nie zmienia to natomiast faktu, iż elegancki, skórzany portfel pełni także funkcję estetyczną, stanowiąc ważny detal męskiego wizerunku. Zwróć również uwagę na to, że większość mężczyzn nosi już mocno sfatygowany portfel, który aż prosi się o wymianę. Wielu z nich marzy o tym, aby ktoś w końcu podarował im świetnie wykonany, elegancki, praktyczny i dostatecznie pojemny portfel, dopasowany do preferowanego przez nich stylu ubierania. Masz więc duże pole do popisu. Zajrzyj do naszego konfiguratora. Przekonasz się, że idealne dobranie portfela do konkretnego mężczyzny jest jak najbardziej możliwe. Zanim zabierzesz się za projektowanie, dobrze się zastanów, jakie mogą być potrzeby faceta, któremu zamierzasz wręczyć taki prezent. Sprawdź, czy jego obecny portfel jest wypchany do granic możliwości. Podpytaj go, czy woli płacić kartą, czy może jednak jest przywiązany do gotówki. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby podarować mężczyźnie podwójny prezent, czyli jeden portfel codzienny, a drugi na specjalne okazje – np. ultracienki, idealny do noszenia w kieszeni marynarki.

Prezent zarówno praktyczny, jak i efektowny

To ogromna zaleta skórzanego portfela. Często jest tak, że świadomie unikamy obdarowywania bliskich osób praktycznymi prezentami, bo większość z nich nie wywołuje żadnych emocji. Z kolei te efektowne bywają kompletnie nieprzydatne w codziennym życiu. Portfel łączy obie te sfery, stąd jest szczególnie polecanym prezentem dla mężczyzny, zwłaszcza takiego, który dba o swój wizerunek i zwraca uwagę na detale stylizacji. O tym, czy portfel będzie praktyczny z punktu widzenia obdarowanego faceta, decyduje wyłącznie to, czy wpasowuje się on w jego potrzeby. Inny portfel będzie wskazany dla mężczyzny, który lubi nosić przy sobie wszystkie możliwe dokumenty, karty i jeszcze plik banknotów, inny dla takiego, który jest minimalistą i preferuje proste, schludne rozwiązania.

Możliwość personalizacji portfela

Wiemy, co sobie myślisz – że skórzany portfel to trochę „oklepany”, wtórny pomysł na prezent dla faceta. Pełna zgoda, ale istnieje możliwość, aby wywołać na twarzy obdarowanego mężczyzny prawdziwe zaskoczenie. Mowa o personalizacji. W Ribbley dajemy Ci możliwość samodzielnego zaprojektowania portfela, w najdrobniejszym szczególe. Możesz nie tylko wybrać jego wielkość, układ, kolor, ale też wybarwienie nici oraz dodatkowo zażyczyć sobie wykonania indywidualnego grawerunku. W ten sposób uzyskasz w 100% spersonalizowany portfel, który zostanie wykonany ręcznie z najlepszej gatunkowo skóry cielęcej. Będzie niepowtarzalny, nie da się go kupić w żadnym sklepie. Nie znamy faceta, który nie chciałby dostać takiego prezentu.

Taki prezent podobno przynosi szczęście w pieniądzach!

Ciekawostka, prawda? Tymczasem zgodnie z przesądem otrzymanie portfela, a już szczególnie w czerwonym kolorze (możesz zamówić takie wybarwienie w Ribbley), to praktycznie gwarancja szczęścia w finansach. Obdarowana osoba nie będzie – rzekomo – narzekać na brak gotówki przez co najmniej cały następny rok. Możesz użyć tej anegdoty np. przy wigilijnym stole i podwoić radość mężczyzny, który otrzymał od Ciebie prezent.

Od razu trafia do kieszeni

Na koniec argument, który z pewnością przemówi Ci do wyobraźni, jeśli chcesz, aby obdarowany mężczyzna natychmiast zaczął korzystać z prezentu. Dobrze wiemy, jak to jest. Tygodniami myślisz nad tym, co kupić bliskiej osobie na święta. W końcu wpadasz na – wydawałoby się – genialny pomysł. Niecierpliwie wypatrujesz Wigilii, a później frustrujesz się, że podarunek wylądował na dnie szuflady czy w piwnicy. Ze skórzanym portfelem na pewno tak nie będzie. Jest to taki prezent dla mężczyzny, który zaraz po rozpakowaniu zostanie wypełniony kartami i dokumentami, a następnie trafi prosto do kieszeni marynarki, płaszcza czy podręcznej torebki. Jesteśmy pewni, że te argumenty ostatecznie rozwiały Twoje wątpliwości. Skórzany portfel to idealny prezent dla faceta na święta, zwłaszcza spersonalizowany, który łatwo samodzielnie zaprojektujesz w konfiguratorze Ribbley. Do dzieła – zostało mało czasu!