Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Portfele na prezent: dla kogo będzie to idealny wybór? Sprawdź propozycje!

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Każdy z nas znalazł się w sytuacji, gdy nie ma kompletnie pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego. Jest to wyjątkowo frustrujące uczucie. Tracimy mnóstwo czasu na poszukiwania, rozważania i analizowanie dostępnego budżetu, by w końcu i tak nie mieć pewności, czy ostatecznie wybrana rzecz spodoba się adresatowi upominku. Mamy dla Ciebie rozwiązanie: tym razem postaw na pewniaka. Portfele na prezent praktycznie zawsze wywołują radość u drugiej osoby, zwłaszcza jeśli chcesz obdarować kogoś z przygotowanej przez nas listy.

Portfel na prezent dla faceta

Zaczniemy od najbardziej oczywistej propozycji. Portfel to dla faceta coś więcej niż tylko element garderoby. Często jest wręcz całym męskim światem, symbolem prestiżu, bardzo funkcjonalnym przedmiotem codziennego użytku czy po prostu elegancką ozdobą. Wiemy, co chcesz powiedzieć: ale mój facet już ma portfel! Nawet jeśli, to jesteśmy gotowi się założyć, że jego stan pozostawia wiele do życzenia. Osobną kwestią jest to, czy obecny portfel Twojego faceta jest w ogóle do niego dobrze dopasowany.

Przykładowo: jeśli Twój facet nie nosi przy sobie gotówki, płaci tylko kartą i generalnie jest minimalistą, to po co mu przepastny portfel wypychający kieszenie? Znacznie lepiej sprawdzi się tutaj portfel typu Slim, który możesz samodzielnie zaprojektować w konfiguratorze Ribbley i w ten sposób podarować swojemu facetowi w 100% spersonalizowany i idealnie odpowiadający jego potrzebom prezent.

Idealny prezent dla taty

Twój tata z pewnością zasługuje na to, co najlepsze. Całe życie ciężko pracuje, wszystkiego sobie odmawia, czas więc podarować mu coś, co świetnie wpisuje się w męską stylizację i jest przy tym bardzo praktyczne. Portfel dla taty to wybór, który zawsze będzie trafiony. Zaprojektuj go samodzielnie i zadbaj o to, aby miał wartość sentymentalną. Jak to zrobić? To bardzo proste.

Gdy już zaprojektujesz wszystkie detale portfela dla Twojego taty, na koniec zleć nam wykonanie grawerunku na skórzanej powierzchni. Może to być praktycznie cokolwiek, ponieważ technologia grawerowania laserowego umożliwia nam realizowanie dowolnych, nawet bardzo skomplikowanych projektów graficznych. Chcesz podarować tacie portfel z wygrawerowanymi imionami jego dzieci? Żaden problem!

Portfel to doskonały pomysł na prezent na okrągłe urodziny

Okrągłe urodziny to wyjątkowa okazja, która z reguły wiąże się z organizacją poważnej imprezy. To oczywiste, że nie chcesz przyjść na nią z pustymi rękami i szukasz pomysłu na unikalny prezent. Zapraszamy do Ribbley. Jako jedyny producent na polskim rynku umożliwiamy 100% spersonalizowanie portfela i indywidualne zaprojektowanie go w najmniejszych detalach – możesz wybrać chociażby wybarwienie skóry, kolor nici czy pojemność portfela.

Taki prezent jest niepowtarzalny, a więc wybitnie wartościowy i doskonale nadający się na upominek dla osoby obchodzącej okrągłe urodziny – na przykład czterdziestkę.

Portfel jako prezent na 18-stkę dla kolegi

Zostajemy w klimacie urodzin, ale tym razem mamy propozycję na prezent dla kogoś znacznie młodszego. 18 lat to poważna sprawa – symboliczne i oficjalne wkroczenie w dorosłość, co wymaga oczywiście odpowiedniej oprawy. Portfel na prezent dla osiemnastolatka jest o tyle dobrym pomysłem, że świeżo upieczony dorosły z pewnością będzie potrzebować eleganckiego przedmiotu do przechowywania czy to dowodu osobistego, czy prawa jazdy.

Przypominamy również o możliwości wykonania grawerunku na powierzchni portfela. Dzięki temu możesz na przykład zażyczyć sobie wygrawerowania życzeń dla jubilata czy jakiejś kreatywnej, życiowej sentencji.

Elegancki prezent na rocznicę ślubu dla męża

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, która sprzyja obdarowaniu małżonka pięknym, eleganckim, a przy tym symbolicznym prezentem. Portfel skórzany kojarzy się z solidnością, estetyką, trwałością i zamożnością – są to cechy, które charakteryzują także udane, szczęśliwe małżeństwo. Jeśli więc zbliża się Wasza rocznica ślubu, to koniecznie weź pod uwagę portfel na prezent dla męża.

Dzięki opcji personalizacji w Ribbley stworzysz taki portfel, którym Twój mężczyzna będzie się mógł chwalić przed znajomymi, w pracy, a sięgając po niego zawsze będzie myślał o Tobie. Dodatkowo możesz zażyczyć sobie wygrawerowania jakiejś pięknej mądrości po wewnętrznej stronie portfela. Do środka włóż jeszcze Wasze wspólne zdjęcie i wspaniały, unikalny prezent na rocznicę ślubu gotowy!

Bardzo pożądany prezent dla szefa

Szef też człowiek, a jeśli cenisz swojego przełożonego i chcesz mu podarować jakiś elegancki prezent np. na święta czy jubileusz firmy, to trudno o lepszą propozycję. Zastanów się wraz z innymi członkami zespołu, jak powinien wyglądać portfel na prezent dla szefa – weźcie pod uwagę jego preferencje estetyczne (jak się ubiera, jakie kolory lubi) i wspólnie zaprojektujcie niepowtarzalny portfel, który z pewnością sprawi szefowi ogromną radość. Kto wie, może przypomni sobie o tym przy ustalaniu wysokości premii?