Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Potrzebujesz małego męskiego portfela ze skóry? Zaprojektuj go samodzielnie!

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Małe rzeczy są bardzo praktyczne, ponieważ wszędzie się mieszczą, można je łatwo przenosić i przechowywać w nawet niewielkich schowkach. Ten opis jak ulał pasuje do małego portfela męskiego ze skóry. Już dawno minęły czasy, gdy grubość portfela traktowaliśmy dosłownie i przez ten pryzmat ocenialiśmy status posiadacza. Dziś stawiamy na smukłą elegancję, a także walory funkcjonalne. W tym artykule pokażemy Ci, jak możesz samodzielnie zaprojektować własny portfel i tym samym zyskać indywidualny, piękny i bardzo męski przedmiot codziennego użytku. Zaczynajmy!

Zalety małego portfela męskiego ze skóry

Jak się pewnie domyślasz, największą zaletą jest właśnie rozmiar takiego portfela. W Ribbley oferujemy np. model Small, który jest wyraźnie mniejszy niż smartfon. Dzięki temu portfel z łatwością mieści się w kieszeni marynarki czy w ciasnych dżinsach, nie wspominając już o męskiej torebce.

Pamiętasz, jak ostatnim razem założyłeś elegancki garnitur i zachodziłeś w głowę, co masz teraz zrobić z portfelem? To spory problem, bo zbyt duży przedmiot psuje całą estetykę garnituru (wyraźnie odznacza się pod marynarką lub w kieszeni spodni). W takim momencie bardzo przydałby Ci się mały męski portfel ze skóry.

Kolejną zaletą jest elegancki wygląd. Mały portfel ze skóry nie pozwala przechowywać w nim sporych przedmiotów, np. dowodu rejestracyjnego. Do niedawna uznalibyśmy to za wadę, ale od 1 października 2018 roku polscy kierowcy nie muszą już mieć przy sobie tego dokumentu – a więc problem zniknął. Im mniej rzeczy nosisz w portfelu, tym jest on smuklejszy. Wydłuża się też jego trwałość. Przecież i tak na pewno w większości sytuacji korzystasz z karty płatniczej.

Mały męski portfel ze skóry to również wygoda, ponieważ nie musisz już za każdym razem zabierać ze sobą torby czy aktówki, żeby mieć dostęp do pieniędzy. Docenisz to, gdy następnym razem wybierzesz się np. na jogging i z łatwością zmieścisz swój nowy portfel w małej kieszonce spodenek.

Wada, którą udało nam się wyeliminować!

Gdybyśmy mieli wskazać jakąś rzeczywistą (a nie naciąganą) wadę małego portfela męskiego, to wspomnielibyśmy o ryzyku jego zgubienia. Taki drobiazg faktycznie może się gdzieś zapodziać, np. pod fotelem samochodowym czy w szufladzie biurka. W Ribbley znaleźliśmy na to bardzo prosty sposób.

Zamawiając portfel według własnego projektu w naszej firmie, możesz zażyczyć sobie doposażenia go w Ribbley Finder. To bardzo sprytne urządzenie, które łączy się z Twoim telefonem. Gdy znajdziesz się zbyt daleko od portfela (co oznacza, że zapomniałeś go zabrać), zostaniesz zaalarmowany. Genialne!

Rada

Skoro już piszemy o technologiach, to zachęcamy Cię także do zamówienia małego portfela męskiego ze skóry wyposażonego w ochronę przed skanowaniem RFID. To skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą środków z karty płatniczej.

Jak stworzyć projekt własnego portfela?

To bardzo proste. Zacznij od wejścia na podstronę Stwórz swój portfel. Tam masz do wyboru trzy opcje:

  • Small – na 4-10 kart
  • Big – na 10-20 kart
  • Portfel całkowicie konfigurowalny – na 6-24 karty

Skoro piszemy o małym męskim portfelu ze skóry, to oczywiście wybieramy model Small. W dalszych krokach możesz już wcielić się w rolę projektanta, zdecydować o wyglądzie portfela i wybrać nawet najmniejsze detale wykończeniowe – kolor na zewnątrz, kolor wewnątrz, rodzaj nici, podszewki itd. To świetna zabawa, ale też gwarancja, że otrzymasz portfel na indywidualne zamówienie, uszyty ręcznie i wyłącznie dla Ciebie. Nikt inny nie będzie takiego mieć.

Dodatkowym atutem samodzielnego zaprojektowania portfela jest możliwość idealnego dopasowania go do swoich potrzeb. Nie zapominajmy, że portfel jest przedmiotem codziennego użytku, który powinien być maksymalnie funkcjonalny. Dlatego warto dobrze przemyśleć takie kwestie, jak liczba kieszonek na karty płatnicze, wielkość kieszeni na bilon oraz ewentualne wyznaczenie miejsca na zdjęcie bliskiej osoby. Jest to szczególnie ważne w przypadku małego portfela, w którym nie powinno się „upychać” różnych przedmiotów na siłę, bo może to spowodować jego przedwczesnego zużycie, a także odbije się na estetyce.

Nie zapomnij o personalizacji

Projektując swój własny portfel koniecznie zdecyduj się na opcję personalizacji. Polega ona na zleceniu nam wykonania indywidualnego grawerunku po wewnętrznej stronie portfela. Może to być cokolwiek. Ponieważ używamy metody laserowej, jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo zaawansowany projekt. Możesz więc np. zażyczyć sobie wygrawerowania jakiejś sentencji, własnych danych czy chociażby logotypu Twojej firmy.

Spersonalizowany portfel to fantastyczny element wizerunku osobistego. Jest niepowtarzalny, bardzo efektowny, a dzięki wysokiej jakości wykonania także prestiżowy. To świetny sposób na to, aby wyróżnić się w branży czy w towarzystwie. Oczywiście taki mały męski portfel ze skóry na indywidualne zamówienie jest także pożądanym prezentem dla kogoś bliskiego czy np. kluczowych klientów.

Mały męski portfel ze skóry może być dostatecznie pojemny. Dzięki temu, że sam go zaprojektujesz, masz możliwość perfekcyjnego dopasowania tego przedmiotu do swoich potrzeb i przyzwyczajeń. To naprawdę świetny wybór, o czym przekonasz się już po paru dniach noszenia takiego maleństwa w kieszeni.