Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Wybieramy prezent dla taty na święta. Ten prezent dla mężczyzny będzie strzałem w dziesiątkę!

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Ani się obejrzeliśmy, a już powoli szykujemy się do najpiękniejszego i najbardziej rodzinnego okresu w roku – świąt Bożego Narodzenia. Jedni się cieszą, inni natomiast zaczynają odczuwać niemały stres. Powód? Klasyczny problem ze znalezieniem odpowiednich upominków, czyli takich, które z jednej strony na pewno wywołają szerokie uśmiechy na twarzach obdarowanych osób, a z drugiej do czegoś się im przydadzą. Szczególnie ciężko jest wytypować prezent na święta dla taty. Mężczyzna w pewnym wieku ma już mnóstwo gadżetów, kompletną garderobę, ale mimo to zawsze da się jeszcze coś wymyślić. Skorzystaj z naszej inspiracji i w tym roku podaruj tacie elegancki portfel. To taki pewniak, czyli prezent dla mężczyzny, który zawsze będzie trafiony.

Dlaczego skórzany portfel to świetny prezent dla faceta?

Powód jest prosty: portfel to prezent zarówno praktyczny, jak i bardzo efektowny. Niewiele jest upominków, zwłaszcza na tej półce cenowej, które spełniałyby oba te warunki. Decydując się na taki prezent dla taty na święta, masz więc 100% pewność, że zostanie on znakomicie przyjęty i nie trafi na dno szuflady krótko po Wigilii.

Portfel jest dla mężczyzny szczególnym elementem garderoby (bo tak też należy go traktować). Nie tylko służy do przechowywania pieniędzy, kart płatniczych, dokumentów osobistych i samochodowych, ale także podkreśla wizerunek faceta. Wielu panów przykłada do tego dużą wagę – zwłaszcza tych, którzy są aktywni zawodowo, prowadzą biznesy, odbywają ważne rozmowy. Męski portfel można więc porównać do damskiej torebki. To zdecydowanie coś więcej niż tylko dodatek do stroju.

Czy portfel na pewno będzie dobrym prezentem dla Twojego taty?

Aby się o tym przekonać zorganizuj małe „śledztwo”. Ukradkiem znajdź obecny portfel Twojego taty i dokładnie się mu przyjrzyj. Być może jest już mocno sfatygowany, miejscami podarty, stracił kolor i wszystko się już z niego wysypuje. Nie musi to wcale świadczyć o tym, że Twój tata jest niechlujny czy nie zwraca uwagi na szczegóły. Może być po prostu zapracowany i nie mieć czasu na kupienie sobie nowego portfela. A może czeka, aż wreszcie ktoś z najbliższych mu go podaruje…?

Gdy już będziesz mieć w rękach obecny portfel taty, koniecznie sprawdź, jakie są jego przyzwyczajenia. Chodzi o to, czy preferuje raczej płacenie gotówką, czy może jednak kartą. Pomyszkuj trochę po portfelu i zwróć uwagę, ile kart płatniczych, lojalnościowych czy dostępowych się w nim znajduje. Sprawdź również, czy tata ma zwyczaj noszenia w portfelu wszystkich dokumentów oraz dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Po co to wszystko? To proste: dzięki tym obserwacjom będziesz wiedzieć, jaki rodzaj portfela będzie najlepszym prezentem dla taty na święta. Niektórzy mężczyźni preferują przepastne portfele, w których noszą mnóstwo potrzebnych i zupełnie niepotrzebnych rzeczy. Inni z kolei wolą portfele eleganckie, minimalistyczne, bardzo cienkie, służące tylko do przechowywania środków płatniczych, idealnie pasujące do garnituru czy kieszeni marynarki.

W ofercie Ribbley znajdziesz męskie portfele ze skóry dopasowane do potrzeb i oczekiwań każdego faceta. Masz więc szerokie pole do popisu w zakresie wybrania takiego upominku, który na pewno idealnie wpisze się w styl Twojego taty i nie będzie go w żaden sposób ograniczać. To bardzo ważne, ponieważ tylko idealnie dobrany portfel będzie trafionym prezentem dla taty – czy to na święta, czy na urodziny.

Uniknąć sztampy

Gdy ustalisz już, jaki rodzaj portfela będzie najlepszym wyborem na prezent dla taty, możesz przejść do przyjemniejszego etapu: projektowania. W Ribbley niczego Ci nie narzucamy i dajemy możliwość zaprojektowania męskiego portfela na prezent w najdrobniejszych szczegółach. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy, aby tym razem podarować ojcu prezent, który jest niepowtarzalny, niedostępny w sklepie, unikalny zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Zaprojektowanie męskiego portfela w Ribbley jest dziecinnie proste – sprawdź, jak to zrobić krok po kroku, w czym pomoże Ci nasz konfigurator. Możesz wybrać zarówno wielkość i pojemność portfela, jak i wybarwienie, kolor nici oraz dodać coś od siebie. Fajnym smaczkiem będzie osobisty grawerunek, który umieścimy po wewnętrznej stronie portfela.

Może to być dosłownie cokolwiek – korzystamy z metody, która pozwala nam wygrawerować w skórze nawet najbardziej skomplikowane projekty. Elegancki portfel z Twoją podobizną czy zdjęciem całej rodziny? Trudno sobie wyobrazić piękniejszy i bardziej osobisty prezent dla taty. Nawet największy twardziel wzruszy się, gdy otrzyma taki upominek.

Pamiętaj również, że zamawiając męski portfel ze skóry w Ribbley masz gwarancję najwyższej jakości i staranności wykonania. Każdy portfel szyjemy ręcznie, za co odpowiada konkretna osoba, korzystamy wyłącznie z najwyższych gatunkowo skór cielęcych. Również dzięki temu nasza galanteria jest niepowtarzalna i doskonale sprawdza się w roli prezentu dla mężczyzny – bez względu na okazję.