Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Szukasz minimalistycznego portfela? Wybierz model z grawerem laserowym na indywidualne zamówienie!

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Minimalizm to bez wątpienia najbardziej charakterystyczny trend we współczesnym designie. Kierują się nim zarówno projektanci mody, jak i architekci, twórcy samochodów, mebli i przedmiotów codziennego użytku. Minimalistyczne podejście do projektowania ma swoje uzasadnienie. Jesteśmy już zmęczeni chaosem stylistycznym, dlatego wybierając coś dla siebie stawiamy na rzeczy o uporządkowanej strukturze. Masz tak samo? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię temat minimalistycznego portfela z grawerem laserowym. W Ribbley stworzymy go dla Ciebie na indywidualne zamówienie.

Minimalistyczny portfel: co to właściwie oznacza?

Minimalizm jest bardzo ważnym, właściwie dominującym kierunkiem w sztukach plastycznych, architekturze i designie. Wyróżnia go sprzeciw wobec nadmiernie bogatych środków ekspresji. Twórcy minimalistyczni stawiają na prostotę formy, oszczędną stylistykę, a także utylitarność przedmiotów. Ta definicja jak ulał pasuje do skórzanych portfeli Ribbley.

Minimalistyczny portfel ze skóry charakteryzuje się ponadczasową elegancją. Nie jest niepotrzebnie zdobiony, bo to maskowałoby wysoką jakość wykonania i najlepsze materiały. Stawiamy więc na prostotę i funkcjonalność, jednocześnie dając Ci możliwość spersonalizowania portfela przy pomocy laserowego grawerunku.

Jak stworzyć portfel, który będzie oszczędny w formie, a jednocześnie praktyczny?

Projektując swój minimalistyczny portfel na indywidualne zamówienie koniecznie zwróć uwagę na to, aby nie był tylko efektowną ozdobą, ale także funkcjonalnym przedmiotem codziennego użytku. Najlepszym sposobem na niepopełnienie błędu, jest dokładne przyjrzenie się swojemu obecnemu portfelowi.

Sprawdź, ile rzeczy w nim nosisz i oceń (ale tak z ręką na sercu), czy rzeczywiście wszystkie one są Ci niezbędne. Z pewnością dojdziesz do wniosku, że dawno nieaktualna karta do fitness klubu, stara kredytówka i nieważny dowód osobisty nie są tym, czego używasz na co dzień. Pozbądź się tych przedmiotów, uporządkuj portfel i dopiero wtedy zabierz się za projektowanie nowej galanterii.

Raz jeszcze podkreślimy: minimalizm to porządek. Naprawdę nie ma sensu, abyś nosił w kieszeni przepastny portfel mieszący dosłownie wszystko – również to, czego i tak nie używasz. W zupełności wystarczy mieć przy sobie trochę gotówki, 2-3 karty płatnicze, dowód osobisty i prawo jazdy oraz ewentualnie wizytówki. Przypominamy, że od października 2018 roku w Polsce nie ma już obowiązku posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego pojazdu i odcinka ubezpieczenia OC.

Gdy już ustalisz, jaki portfel jest Ci rzeczywiście potrzebny, możesz zabrać się za jego projektowanie. Skorzystaj z naszego kreatora, w którym bardzo łatwo, krok po kroku, stworzysz minimalistyczny portfel z grawerem laserowym na indywidualne zamówienie. To nigdy nie było łatwiejsze!

Grawerunek laserowy: sposób na personalizację minimalistycznego portfela

Minimalizm w designie ma jedną istotną wadę: na dłuższą metę staje się wtórny. Skoro wszyscy zaczynamy korzystać z przedmiotów o prostej strukturze, to z czasem nie będą one już budzić zainteresowania. Stąd potrzeba personalizowania minimalistycznych projektów. W Ribbley oczywiście masz taką możliwość.

Projektując minimalistyczny portfel na indywidualne zamówienie możesz nam zlecić wykonanie praktycznie dowolnego grawerunku. Używamy do tego metody laserowej, która pozwala nam nanieść na skórę nawet najbardziej skomplikowane projekty. Przykład? Chociażby Twój odręczny podpis. Przyznasz, że taki grawerunek prezentowałby się bardzo efektownie, co oczywiście natychmiast uatrakcyjniłoby Twój nowy portfel.

Oto najważniejsze zalety grawerowania laserowego:

  • Brak ograniczeń jeśli chodzi o stopień skomplikowania projektu;
  • Zerowe ryzyko uszkodzenia skóry;
  • Grawerunek jest tak trwały, jak sam materiał, w którym został wykonany;
  • Bardzo elegancki wygląd;
  • Krótki czas wykonania – Twój portfel na indywidualne zamówienie może być gotowy nawet w ciągu 48 godzin;

Minimalistyczny portfel z grawerem laserowym to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają eleganckiej, nowoczesnej galanterii, ale jednocześnie chcą wyróżnić się w tłumie lub mieć przy sobie piękny, zindywidualizowany przedmiot. To także bardzo dobry pomysł na prezent dla kogoś bliskiego lub też na gadżet wizerunkowy dla przedsiębiorstwa.

W Ribbley możesz zamówić portfel w jednym z trzech rozmiarów lub wybrać opcję pełnej personalizacji – wówczas to Ty wcielasz się w rolę projektanta. My gwarantujemy natomiast użycie najwyższej jakości materiałów i ręczne wykonanie. W ten sposób staniesz się posiadaczem niepowtarzalnego portfela – idealnie wpisującego się w trend minimalistycznego designu, ale dzięki grawerunkowi laserowemu także mającego bardzo personalny charakter.

Minimalistyczny portfel z wysokogatunkowej skóry, który wykonamy dla Ciebie na indywidualne zamówienie, to świetny element wizerunkowy, który przyda Ci się w wielu sytuacjach, zwłaszcza biznesowych. Pisaliśmy o tym w naszym poradniku, do którego lektury gorąco zachęcamy!