Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Magia ręcznie szytego portfela, czyli dlaczego warto wybrać produkt według własnej specyfikacji?

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Choć żyjemy w erze cyfrowej i mamy do dyspozycji coraz więcej metod płatniczych niewymagających noszenia przy sobie gotówki czy nawet kart bankomatowych, to nadal trudno jest nam sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez portfela. Pełni on nie tylko funkcję praktyczną, ale także wizerunkową. Jest jednym z najbardziej pożądanych prezentów, podkreśla status właściciela i jego poczucie estetyki. Szczególnie wartościowy pod tym kątem jest ręcznie szyty portfel, który zostanie przygotowany ściśle według Twojej specyfikacji. Na czym to polega? Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wszystko wyjaśniamy w naszym poradniku.

Ręcznie szyty portfel to gwarancja najwyższej jakości

Z portfelem jest trochę tak, jak z zegarkiem. Zdaniem wielu, klasowy produkt jest najlepszym potwierdzeniem tego, że jego posiadacz odniósł sukces. Na pewnym etapie życia nie powinieneś już akceptować bylejakości. Masz własne preferencje, cenisz sobie piękne, trwałe rzeczy i chcesz to komunikować. Ręcznie szyty portfel doskonale się do tego nadaje.

Przypomnij sobie, ile do tej pory miałeś portfeli. Czy którykolwiek z nich naprawdę zapadł Ci w pamięć? Czy mogłeś się nimi szczycić, z dumą prezentować je w towarzystwie, a zwłaszcza w sytuacjach biznesowych? Przypuszczamy, że nie. Dlatego tym razem wybierz portfel stworzony dokładnie według Twojej specyfikacji. Idealnie odpowiadający Twoim potrzebom, świetnie pasujący do Twojego wizerunku.

Ogromną zaletą ręcznie szytego portfela jest gwarantowana, wieloletnia trwałość. Produkty masowe, przygotowywane maszynowo, szybko się niszczą. Nie tylko dlatego, że jakość zastosowanych w nich materiałów pozostawia wiele do życzenia. Powodem ograniczonej trwałości jest również to, że portfel nie został perfekcyjnie dopasowany do Twoich przyzwyczajeń i potrzeb. To powoduje przyspieszone zużycie i konieczność ponownego wydania niemałych pieniędzy na nowy produkt. Tym razem połącz rozsądek z emocjami i postaw na ręcznie szyty portfel na indywidualne zamówienie. Uwierz, że się opłaci.

Zostań projektantem swojego portfela

To przyjemne uczucie wiedzieć, że coś zostało stworzone ściśle według Twojej wizji, prawda? W Ribbley doskonale o tym wiemy. Dlatego umożliwiliśmy Ci zaprojektowanie swojego portfela od A do Z, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że jest niepowtarzalny. To także fantastyczny pomysł na indywidualny, spersonalizowany upominek dla bliskiej osoby czy ważnego kontrahenta.

W ramach naszej usługi oferujemy Ci przygotowanie ręcznie szytego portfela według specyfikacji, która obejmuje:

  • Kolor portfela – design to podstawa, a my dajemy Ci możliwość wybrania dowolnego koloru z naszej palety. Używamy najwyższej jakości barwników, które nie mają negatywnego wpływu na jakość i trwałość naturalnej skóry, nie farbują i nie płowieją nawet po wielu latach. Pamiętaj, że możesz wybrać zarówno kolor zewnętrzny, jak i wewnętrzny. To znakomity sposób na uatrakcyjnienie wyglądu portfela i nadanie mu indywidualnego charakteru.
  • Podszewka – jej rolą jest eleganckie wyściełanie wnętrza portfela, dzięki czemu masz poczucie obcowania z naprawdę luksusowym i wyjątkowym produktem. Możesz wybrać jeden z gotowych wzorów podszewki lub zaprojektować ją samodzielnie. Daj się ponieść fantazji, aby osiągnąć zachwycający efekt estetyczny.
  • Nici – równy ścieg to nie wszystko. Liczy się także kolor oraz jakość zastosowanych nici. W naszej branży mówimy, że to taka „wisienka na torcie”. Nić musi zostać perfekcyjnie dopasowana do charakteru portfela. Może podkreślać jego elegancję lub nadać mu lekkości. Ten drobny element staje się również jednym ze znaków rozpoznawczych konkretnego portfela.

Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę zamawiając portfel według Twojej specyfikacji?

Kluczową kwestią jest wielkość portfela. Teoretycznie jej określenie nie powinno stanowić dużego problemu: wystarczy przecież policzyć, ile masz kart bankomatowych i kredytowych, a także ocenić, jak często nosisz przy sobie gotówkę i bilon. Pamiętaj jednak, że Twoje preferencje i potrzeby mogą się zmieniać. Przekonaj się więc, czy naprawdę używasz wszystkich tych kart, które znajdują się w Twoim obecnym portfelu. Być może część z nich jest już przeterminowana i trzeba je po prostu wyrzucić?

Kolejną kwestią, o której warto pamiętać projektując ręcznie szyty portfel na indywidualne zamówienie, jest dowód rejestracyjny. To on zwykle zajmuje najwięcej miejsca. Jeśli masz zwyczaj noszenia dowodu w portfelu i nie chcesz z tego rezygnować, postaw na większy portfel – dzięki temu dowód nie będzie wystawać i psuć designu galanterii.

Postaraj się jednak zerwać z myśleniem, że portfel służy do przechowywania dosłownie wszystkiego. Aby móc w pełni cieszyć się jego elegancją i prestiżowym wyglądem, nie powinieneś go „wypychać” po brzegi. Przywróć portfelowi klasyczną funkcję. Noś w nim gotówkę, karty, zdjęcie rodziny i kilka wizytówek.


Rada

Od 1 października 2018 roku kierowcy w Polsce nie mają już obowiązku posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego oraz odcinka polisy OC.

Być może po dokładnym zastanowieniu dojdziesz więc do wniosku, że w zupełności wystarczający będzie dla Ciebie mały, elegancki portfel?

A na koniec…

Personalizacja! To ostatni etap projektowania portfela według własnej specyfikacji. Personalizując go masz gwarancję, że nikt nigdzie na świecie nie ma identycznego portfela. Wykorzystujemy tutaj technikę grawerowania laserowego, która umożliwia nam naniesienie na skórę praktycznie dowolnego elementu graficznego, np. Twojego odręcznego podpisu czy życiowej sentencji.

Rada

Spersonalizowany portfel z miejsca nabiera wartości, jest trwale związany z właścicielem, stanowi bardzo efektowny element wizerunkowy. Ma to szczególne znaczenie w relacjach biznesowych.

Dodatkowo możesz wzbogacić swój portfel o bardzo nowoczesne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo Twoich pieniędzy czy nawet samochodu. Mamy tutaj na myśli Ribbley Keyless (specjalne etui chroniące przed procederem skanowania karty umożliwiającej bezkluczykowy dostęp do auta) oraz Ribbley Finder (moduł łączący się ze smartfonem, dzięki któremu telefon przypomni Ci o zabraniu portfela np. z samochodu czy restauracji).

Ręcznie szyty portfel na indywidualne zamówienie, przygotowany dokładnie według Twojej specyfikacji, jest fantastycznym sposobem na zyskanie pięknego, eleganckiego przedmiotu, który zrobi doskonałe wrażenie w towarzystwie. Zamawiając go w Ribbley masz pewność, że otrzymasz portfel najwyższej jakości, starzejący się z klasą i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.