Mój koszyk

Mini Cart

Portfel męski z dedykowanym grawerem: świetny wybór dla indywidualistów

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Pewnie pamiętasz tę ekscytującą chwilę, gdy rodzice podarowali Ci pierwszy portfel. Może nie był szczególnie wyszukany, ale był TWÓJ. Dziś jesteś już na takim etapie życia, że możesz samodzielnie kreować swój wizerunek i decydować o tym, co nosisz w kieszeni czy w torbie. To ten moment, gdy powinieneś bardzo poważnie rozważyć zakup męskiego portfela z dedykowanym grawerem. Trudno o bardziej wyrazisty, a jednocześnie elegancki dodatek do stylizacji. Przeczytaj nasz poradnik, a nie będziesz mieć wątpliwości, że chcesz mieć portfel na indywidualne zamówienie.  

Coś, czego nie ma nikt inny

Na pewno się z nami zgodzisz, że portfel wykonany z dobrej jakościowo skóry jest atrybutem eleganckiego mężczyzny, który dobrze wie, czego chce od życia. Ma własne poczucie estetyki, lubi się otaczać pięknymi przedmiotami, bo zdaje sobie sprawę, że takie drobiazgi budują jego całościowy wizerunek. A tego absolutnie nie wolno zaniedbywać, zwłaszcza w relacjach na gruncie zawodowym.

Z eleganckimi portfelami jest jednak mały problem: większość wygląda identycznie, a jedyne różnice występują w kolorze i ewentualnie rozmiarze. Trudno zatem traktować taką galanterię, jako element mogący wyróżnić mężczyznę w towarzystwie. Zupełnie inaczej jest z portfelem z dedykowanym grawerem.

Grawerunek to właśnie ten detal, który decyduje o oryginalności portfela. Jest to więc naturalny wybór dla faceta lubiącego iść własną drogą, nietolerującego sztampy, chcącego zyskać piękny, spersonalizowany element wizerunkowy. Taki, którego na pewno nie mają jego koledzy, kontrahenci czy ktokolwiek inny.

Rada

O indywidualnych cechach portfela decyduje nie tylko grawerunek. Zajrzyj do jednego z naszych poradników, w którym wyjaśniamy, jak przebiega proces produkcji ręcznie szytego portfela według własnej specyfikacji.

Na czym polega grawerowanie portfela męskiego?

Grawerowanie to jedna z najpopularniejszych technik znakowania. Wykorzystujemy ją w celach marketingowych, przemysłowych, ale także czysto estetycznych i wizerunkowych. W Ribbley stosujemy metodę grawerowania laserowego, która świetnie nadaje się do personalizacji portfela ze skóry.

Laser przede wszystkim umożliwia nam realizację praktycznie dowolnego projektu, bez względu na stopień skomplikowania. Jeśli na etapie zamawiania portfela zdecydujesz, że chcesz umieścić na nim np. swój odręczny podpis, to wykonamy takie zlecenie – nawet jeśli posługujesz się wyjątkowo fikuśną parafką.

Bardzo popularne jest dziś znakowanie skórzanego portfela logo marki osobistej lub przedsiębiorstwa. Jeśli prowadzisz biznes, to z pewnością chcesz, aby był on promowany na wszelkich polach. Spotykając się z klientami i prezentując przed nimi taki drobiazg, jak męski portfel z dedykowanym grawerem, bez wątpienia zrobisz na kontrahentach świetne wrażenie, podbudowując tym samym profesjonalny wizerunek biznesu.

Grawerowanie laserowe ma mnóstwo zalet, które ujawniają się właśnie w procesie oznakowywania męskiego portfela ze skóry. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim:

  • Precyzję – żadna inna technika znakowania nie gwarantuje tak perfekcyjnej realizacji projektu. Dzięki temu portfel zyskuje na atrakcyjności, może się stać kluczowym elementem wizerunkowym czy bardzo pożądanym upominkiem.
  • Trwałość – grawerunek wykonany laserowo się nie przeciera, nie blaknie, nie można go zmyć. Dzięki temu masz pewność, że element graficzny będzie tak samo trwały, jak portfel. Jest to niezwykle ważne w sytuacji, gdy planujesz zamówić męskie portfele z dedykowanym grawerem dla swoich klientów czy bliskich.
  • Elegancja – laserowy grawerunek doskonale komponuje się z eleganckim charakterem skórzanego portfela. Nie tylko nie pogarsza jego wyglądu, ale wręcz go uatrakcyjnia.

Męski portfel z dedykowanym grawerem to doskonały pomysł na prezent

Znasz to uczucie, gdy zbliża się jakaś ważna okazja, a Ty znów nie masz pojęcia, co możesz wręczyć bliskiej osobie (tacie, przyjacielowi, wspólnikowi, bratu etc.)? Galanteria skórzana to zawsze dobry pomysł, ale pamiętaj o jednym: sztampowe upominki nie robią już dzisiaj na nikim wrażenia.

Owszem, możesz iść do pierwszego-lepszego sklepu czy zajrzeć na portal aukcyjny i kupić jakiś skórzany portfel. Może i będzie elegancki, funkcjonalny, w dobrej cenie, ale zabraknie mu jednego: indywidualizmu.

Męski portfel z dedykowanym grawerem pod tym względem dystansuje produkty seryjne. Dzięki personalizacji upominek nabiera zupełnie innego charakteru, od razu budzi zainteresowanie adresata i sprawia, że ten czuje się doceniony. Zyskujesz również Ty, ponieważ dajesz wyraźny dowód na to, że nie podszedłeś do kwestii upominku „z marszu”, ale przyłożyłeś się, poświęciłeś trochę czasu, by sprawić komuś prawdziwą przyjemność.

Na jaki grawerunek się zdecydować? Oto kilka inspiracji:

  • Informacja o jubileuszu (np. „Z okazji 25-lecia pracy”)
  • Adnotacja osobista (np. „Kocham Cię. Pamiętaj o tym”)
  • Element humorystyczny (np. „Żeby ten portfel był zawsze bardzo gruby”)
  • Coś praktycznego (np. imię i nazwisko oraz numer telefonu posiadacza, co będzie przydatne w razie zgubienia portfela)

Fantastyczny gadżet dla kontrahentów

Skórzany portfel to jeden z najbardziej pożądanych prezentów o charakterze biznesowym. Nie jest zwykłym gadżetem wręczanym masowo podczas targów czy imprez firmowych. To wyjątkowy upominek przeznaczony dla kluczowych kontrahentów.

Aby podnieść wartość marketingową portfela, warto zadbać o jego nietuzinkowy wygląd. Możemy to osiągnąć nie tylko dzięki indywidualnemu projektowi, ale także grawerunkowi. W przypadku prezentu przeznaczonego dla ważnego klienta, doskonałym pomysłem będzie naniesienie na portfel gustownego logo marki. Można iść o krok dalej i spersonalizować galanterię umieszczając wewnątrz grawerunek z imieniem i nazwiskiem adresata prezentu.

Inwestując w tego typu prezent masz gwarancję, że:

  • Obdarowany klient na pewno go nie wyrzuci, tylko będzie go używać;
  • Portfel zostanie z Twoim klientem na wiele lat, co będzie mieć niebagatelny wpływ na ugruntowanie świadomości marki;
  • Zrobisz na kliencie bardzo dobre wrażenie, dając mu do zrozumienia, że jest dla Ciebie ważny – to może wpłynąć na jego późniejsze decyzje biznesowe;

Męski portfel z dedykowanym grawerem jest zatem zarówno bardzo wartościowym elementem wizerunkowym, jak i znakomitym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego lub ważnego klienta. Nie wspomnieliśmy jeszcze o jednym atucie: atrakcyjnej cenie. Ile kosztuje portfel na indywidualne zamówienie, który możesz samodzielnie zaprojektować od początku do końca? Zaskoczymy Cię!