Wysyłka w 48 godzin.
Mój koszyk

Mini Cart

Ręcznie robione skórzane portfele – idealne na prezent

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!


Idealny prezent dla bliskiej osoby powinien być starannie dobrany i dopasowany. Warto zadbać również o to, by wykonany był z materiałów wysokiej jakości. Takie nie tylko świetnie wyglądają, ale również są bardzo wytrzymałe i odporne. To spowoduje, że takim prezentem będzie można się cieszyć przez znacznie dłuższy czas. Nie bez znaczenia jest również jakość wykonania. Staranność, dokładność, perfekcja, to tylko niektóre z cech, jakimi powinien odznaczać się wyjątkowy i ekskluzywny prezent. Cechy te spełniają oferowane przez Ribbley ręcznie robione skórzane portfele.

Portfele od Ribbley – prezent doskonały

Portfele skórzane oferowane przez firmę Ribbley to jakość, styl, elegancja i klasa. Doskonale sprawdzą się jako prezent dla szykownego i wymagającego mężczyzny. Każdy z oferowanych portfeli jest wykonywany ręcznie na indywidualne zamówienie. To sprawia, że cieszą się ona uznaniem, a każdy, kto już stał się ich właścicielem, docenia ich wyjątkowość.


Możliwość zaprojektowania własnego wzoru, z indywidualnymi rozwiązaniami i funkcjonalnościami, powoduje, że portfel spełni nawet najbardziej wygórowane i skomplikowane wymagania i oczekiwania obdarowanego mężczyzny. Oryginalny mężczyzna nie zadowala się uniwersalnymi i powszechnie stosowanymi projektami. Lubi mieć takie akcesoria, które w pełni dostosowane są do niego. Właśnie dlatego indywidualnie zaprojektowany portfel będzie bardziej odpowiedni.

Jednak nie tylko użyteczność ma znaczenie. Spersonalizowane rozwiązania są bardzo ważne. Wygląd posiadanego portfela też ma ogromne znaczenie. Oferowane przez Ribbey produkty, cechują się minimalizmem. Ten zaś obecnie jest wyrazem klasy i elegancji. Oczywiście, szczegółowe elementy, takie jak kolor czy wykończenie, można samodzielnie zaprojektować. To sposób na lepsze dopasowanie portfela do danego mężczyzny.

Powyższe cechy powodują, że tak wyjątkowy produkt doskonale się sprawdzi, jako prezent na ważną okazję. Wystarczy jedynie wiedza o oczekiwaniach, guście i upodobaniach mężczyzny, który ma być obdarowany, by odpowiednio zaprojektować portfel. A gdy już go otrzyma, będzie z pewnością zachwycony.

Jakie elementy portfela można spersonalizować?


W tym miejscu zaczyna się prawdziwa przygoda z projektowaniem. Firma Ribbley udostępnia wiele możliwości spersonalizowania portfela. Praktycznie każdy może się czymś różnić od drugiego, podobnego egzemplarza.

Jedyne, czego nie można samemu wybrać, to rodzaj wykorzystanej skóry. Ribbley ma ogromne doświadczenie w pracy z tym materiałem. Właśnie dlatego samodzielnie decyduje zarówno o jej rodzaju, jak i sposobie garbowania. Wszystkie portfele wykonane są ze skóry cielęcej, pochodzącej z polskiej garbarni. Dzięki temu klienci nie są rozczarowani, wybrana skóra jest trwała, odporna i niezwykle wytrzymała. To sprawia, że jest to produkt, który będzie można wykorzystywać przez lata.

Pierwszym etapem personalizacji jest wybór jego odpowiedniego koloru. Każdy mężczyzna ma inny styl, upodobania i gust. To powoduje, że dla każdego mężczyzny inny portfel będzie najlepszy. Można więc zdecydować się na jasne kolory. W tym odcieniu dostępny jest kolor niebieski i miodowy. Można też wybrać stylowe ciemne jak granatowy czy ciemnobrązowy.

Drugim krokiem jest wybór koloru skóry, która znajdzie się wewnątrz portfela. Można zdecydować się na taki sam kolor, jaki będzie na zewnątrz lub wybrać inny. Można też wybrać dwie różne barwy.

Krok trzeci to podszewka. Jest to bardzo ważny element. Firma Ribbley oferuje kilka dostępnych wzorów. Umożliwia również zaprojektowanie własnego, co może dodatkowo podnieść walory podarowanego prezentu.

Każdy portfel jest elegancko obszywany specjalnymi nićmi. Ich barwa także leży w gestii zamawiającego. Nić może być w kolorze wybranej skóry, wtedy nieco wtapia się w portfel i jest jego bardzo delikatną ozdobą. Może też być w kolorze całkiem kontrastującym, co także wygląda bardzo elegancko i stylowo.

Dodatkowym elementem personalizującym portfel może być wykonany na jego zewnętrznej lub wewnętrznej stronie grawer. Mogą to być inicjały obdarowanego lub dedykacja od autora prezentu. Grawer czyni prezent bardziej indywidualnym. Podkreśla znaczenie osoby obdarowanej. Takiego portfela też nie da się też pomylić z żadnym innym.

Bardzo istotnym elementem przy wybieraniu tego rodzaju prezentu jest również jego rozmiar. Firma oferuje małe portfele i ich duże odpowiedniki. Małe mieszczą w sobie około 4 – 10 kart, natomiast te duże pozwalają na przechowywanie aż 10 – 20.

Ciekawą propozycją od firmy jest również możliwość zaproponowania własnych rozwiązań nie tylko kolorystycznych, ale również projektowych. Jeżeli zainteresowany zamówieniem ma swój własny pomysł, ale zależy mu na wysokiej jakości wykonania, to może się skontaktować z firmą Ribbley i omówić swoje specyficzne potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu może powstać naprawdę niebanalny prezent, który nie tylko ucieszy obdarowanego, ale będzie mu służył przez lata.