Mój koszyk

Mini Cart

Skórzany portfel z grawerem: doskonały pomysł na prezent świąteczny

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Wcielanie się w rolę świętego Mikołaja ma swoje zalety, ale też jedną zasadniczą wadę: wymaga sporej kreatywności w wymyślaniu prezentów dla najbliższych. Żyjemy w czasach, gdy naprawdę coraz trudniej jest umieścić pod choinką coś, co na pewno wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby, a do tego będzie jej służyć dłużej niż tylko do końca wigilijnego wieczoru. Nasza rada? Tym razem postaw na połączenie walorów praktycznych z najwyższą estetyką. W ten kontekst znakomicie wpisuje się skórzany portfel z grawerem. Trudno o lepszy pomysł na prezent świąteczny, o czym za chwilę się przekonasz.

Portfel to rzecz, która zawsze się przyda

Stara zasada głosi, że gdy już naprawdę nie wiadomo, co kupić bliskiej osobie, warto postawić na coś praktycznego. Wówczas będziemy mieli przynajmniej pewność, że ten prezent się nie zmarnuje. Skórzany portfel z grawerem oczywiście perfekcyjnie spełnia to kryterium, ale tutaj mamy do czynienia z jeszcze jednym aspektem.

Taki upominek przede wszystkim prezentuje się niezwykle efektownie. Warto sięgnąć do badań konsumenckich, które rokrocznie są przeprowadzane przed świętami. Wśród najbardziej pożądanych prezentów Polacy najczęściej wymieniają kosmetyki, książki oraz właśnie galanterię skórzaną. Idąc tym tropem nie można się więc zgubić.

Znajdując pod choinką skórzany portfel od razu wiadomo, że autor tego prezentu bardzo się postarał. Zwłaszcza, gdy mówimy tutaj o modelu z indywidualnym grawerem. Zamawiając taki upominek w Ribbley można go w znacznym stopniu spersonalizować. Do wyboru są portfele duże, małe, slim, w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Decydując się na ofertę naszej firmy masz możliwość zaprojektowania portfela dla bliskiej osoby od A do Z, włącznie z wyborem nici oraz – do czego za chwilę przejdziemy – grawerunku.

W efekcie zyskujesz prezent, który na pewno będzie chętnie używany przez obdarowaną osobę, a do tego zaspokoi jej potrzeby estetyczne. To upominek z kategorii tych luksusowych, na który wcale nie musisz wydać dużej kwoty.

Dlaczego warto postawić właśnie na portfel skórzany z grawerem?

Grawerunek jest drobnym, ale kluczowym elementem personalizującym portfel. Zmienia z pozoru zwykły przedmiot w coś niepowtarzalnego. Skórzanego portfela z indywidualnym grawerem nie da się przecież kupić w pierwszym-lepszym sklepie. To sprawia, że mamy tutaj do czynienia z rzeczywiście wyjątkowym prezentem.

Można się zgodzić z opinią, że portfel to taki prezent „na alibi”. Dość często wręczają go osoby, które kompletnie nie miały pomysłu na to, czym obdarować kogoś bliskiego i poszły po linii najmniejszego oporu. W tym przypadku jest jednak inaczej. Mówimy bowiem o prezencie przygotowanym na indywidualne zamówienie, samodzielnie zaprojektowanym przez zamawiającego. Od razu wiadomo więc, że autor upominku musiał się nieco wysilić, co oczywiście zwiększa wartość emocjonalną prezentu.

Wracając do grawerunku. W Ribbley nie ograniczamy Twojej kreatywności. Wykorzystujemy metodę grawerowania laserowego, która pozwala nam zrealizować praktycznie dowolny projekt, bez względu na stopień jego skomplikowania. Możesz więc popuścić wodze fantazji i zażyczyć sobie, by np. po wewnętrznej stronie portfela znalazła się jakaś miłosna sentencja czy ułożone przez Ciebie życzenia (nawet zapisane pismem odręcznym!). Bardzo ciekawym rozwiązaniem byłoby także umieszczenie grawerunku przedstawiającego twarz właściciela portfela. Musisz przyznać, że taki prezent zrobiłby na obdarowanej osobie ogromne wrażenie.

Ciekawe opcje dodatkowe

Aby mieć pewność, że wręczony przez Ciebie portfel skórzany z grawerem nie zostanie odebrany jako coś sztampowego, możesz wyposażyć go w bardzo interesujące „gadżety”. Jednym z nich jest Ribbley Finder. To funkcja, która bardzo skutecznie zabezpiecza przed ryzykiem zgubienia portfela.

Ribbley Finder łączy się z telefonem za pomocą Bluetooth. Gdy tylko oba przedmioty znajdą się zbyt daleko od siebie (bo np. portfel został na stoliku w restauracji), telefon natychmiast o tym zaalarmuje. Mała rzecz, a naprawdę może się przydać i dodatkowo zwiększa atrakcyjność samego portfela, zwłaszcza kupionego z myślą o sprezentowaniu go bliskiej osobie.

Dla kogo skórzany portfel będzie najlepszym prezentem świątecznym?

Przede wszystkim dla osoby, która obecnie posiada mocno zużyty albo źle dopasowany portfel. Jeśli wiesz, że Twoja partnerka czy partner notorycznie męczy się z noszeniem zbyt dużego portfela lub zwyczajnie wstydzi się wyjmować go w sklepie, trudno o lepszy pomysł na prezent.

Skórzany portfel z grawerem to także świetny upominek dla przedsiębiorcy, któremu zawsze przyda się kolejny element podkreślający jego profesjonalny wizerunek. Portfel może być również naprawdę fajnym prezentem dla dorastającego dziecka, które ma już dostęp do własnych pieniędzy czy otrzymało kartę płatniczą do konta założonego przez rodziców.

Elegancki portfel to taki „pewniak” w kategorii prezentów świątecznych. Zawsze robi pozytywne wrażenie, a do tego wcale nie musi być bardzo drogi. Projektując go samodzielnie zyskasz też pewność, że będzie to absolutnie niepowtarzalny upominek.