Mój koszyk

Mini Cart

Ribbley to sprawdzony producent portfeli skórzanych. Co nas wyróżnia?

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Portfel to nie jest zwykły przedmiot. Pełni funkcję praktyczną, ale jednocześnie reprezentacyjną. W dodatku używamy go bardzo intensywnie, codziennie nosząc go w kieszeni kurtki, marynarki czy torebce. Portfel powinien zatem charakteryzować się wysoką jakością wykonania, by mógł służyć przez długi czas i – co bardzo ważne – zawsze prezentować się elegancko i estetycznie. Aby było to możliwe, należy wybrać model od sprawdzonego producenta portfeli skórzanych. W Ribbley opanowaliśmy sztukę tworzenia portfeli do perfekcji. Przekonaj się, dlaczego powinieneś skorzystać z naszej oferty i co wyróżnia nasze portfele na tle innych.

Niepowtarzalny projekt

W Ribbley nie produkujemy portfeli masowo, ale wyłącznie na indywidualne zamówienie. To podstawowy wyróżnik naszej oferty. Portfeli marki Ribbley nie kupisz w sklepach sieciowych czy na portalach aukcyjnych. Każdy produkt jest unikalny, co oznacza, że przygotowujemy go według Twojego projektu.

Wychodzimy z założenia, że nikt nie zna Twoich potrzeb lepiej niż Ty sam. Dlatego nie narzucamy żadnych rozwiązań. Nie stosujemy uniwersalnych technik projektowych. Każdy portfel powstaje od czystej kartki, wyłącznie na podstawie przedstawionych przez Ciebie kryteriów.

To z kolei wiąże się z samymi korzyściami dla Ciebie. Masz pewność, że nikt inny nie posiada identycznego portfela. Tym samym zyskujesz piękny element podkreślający Twój wizerunek i wyróżniający Cię w tłumie, co ma szczególne znaczenie w sytuacjach biznesowych.

Pełna swoboda w projektowaniu

Wielu producentów portfeli skórzanych deklaruje gotowość do zrealizowania projektu klienta, ale później okazuje się, że tak naprawdę dają możliwość wybrania jedynie wybarwienia skóry czy rodzaju podszewki. W Ribbley wygląda to zupełnie inaczej. Gwarantujemy, że to Ty staniesz się projektantem swojego portfela i będziesz mieć wpływ na jego wygląd w nawet najmniejszych detalach.

Zaprojektowanie własnego portfela w Ribbley jest bardzo łatwe. Nie musisz mieć żadnych szczególnych umiejętności. Wystarczy tylko, że wiesz, czego potrzebujesz i co Ci się podoba. Korzystając z naszego konfiguratora możesz zdecydować o wyglądzie i funkcjonalności portfela, w tym wybrać:

  • Wielkość i pojemność portfela
  • Kolor wybarwienia
  • Design podszewki
  • Kolor nici

Masz zatem 100% wpływ na to, jak będzie wyglądać Twój portfel. To bardzo ważne, ponieważ każdy z nas ma inne przyzwyczajenia i potrzeby. Nie wszyscy muszą mieć przepastny portfel z wieloma przegródkami. Jeśli szukasz cienkiego portfela męskiego, idealnego do garnituru, to w Ribbley możesz go zaprojektować od A do Z. Brzmi świetnie, prawda?

Ręczna robota

W Ribbley nigdy nie eksperymentujemy z jakością naszych portfeli. Nasi klienci szukają czegoś ekstra, często mają  złe doświadczenia z masowymi produktami i tym razem chcą postawić na coś, co w pełni będzie odpowiadać ich oczekiwaniom w zakresie estetyki i trwałości. Bezkompromisowe podejście do jakości wykonania zapewniło nam renomę sprawdzonego producenta portfeli skórzanych.

Jako jeden z nielicznych producentów na polskim rynku szyjemy portfele wyłącznie ręcznie. To gwarantuje perfekcyjną jakość i zero błędów. Nosząc swój portfel skórzany Ribbley w kieszeni czy torebce masz więc pewność, że za jego wykonanie odpowiadała konkretna osoba, która włożyła w to całą swoją wiedzę, umiejętności i pasję.

Portfele wykonujemy z wysokogatunkowej skóry cielęcej, która charakteryzuje się elastycznością i do tego gwarantuje ponadprzeciętną trwałość. Tym samym możemy Cię zapewnić, że Twój nowy portfel Ribbley będzie wyglądać tak samo dobrze nawet po kilku latach użytkowania.

Wyjątkowa elegancja

Portfel mówi wiele o właścicielu. Przede wszystkim zdradza jego podejście do estetyki i jest bardzo ważnym elementem wizerunkowym. Dlatego portfele Ribbley cechuje znakomita elegancja, ale w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Nasze produkty doskonale pasują do stylizacji smart casual, jak również wieczorowych i biurowych. Dzięki smukłemu designowi nie wypychają kieszeni marynarki, co jest niezaprzeczalnym atutem z punktu widzenia eleganckiego mężczyzny.

Funkcjonalne rozwiązania

Portfel służy głównie do przechowywania kart płatniczych, dokumentów i oczywiście gotówki. Dlatego jego zgubienie zawsze jest bardzo problematyczne. W Ribbley znaleźliśmy świetny sposób, by temu zaradzić. Dzięki Ribbley Finder już nigdy nie zapomnisz portfela z restauracji, biura czy samochodu. Urządzenie połączy się z Twoim telefonem i zaalarmuje Cię w momencie, gdy zbytnio oddalisz się od portfela.

Masz samochód z dostępem bezkluczykowym? Zabezpiecz swoje auto przed kradzieżą trzymając pilot w portfelu typu Keyless, który chroni przed ryzykiem zeskanowania kluczyka czy karty Hands Free. Dodatkowo portfel mieści 4 karty płatnicze oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

Męski portfel stworzony według indywidualnego projektu to także fantastyczny pomysł na prezent – dla siebie lub kogoś bliskiego. Wybierz ofertę sprawdzonego producenta portfeli skórzanych Ribbley i przekonaj się, że najwyższa jakość wykonania wcale nie jest tylko sloganem.