Wszystkie produkty z naszego sklepu wysyłamy w 48 godzin.

Mój koszyk

Mini Cart

Szycie portfela takiego jak potrzebujesz - na zamówienie

Skonfiguruj portfel jaki chcesz!

Stwierdzenie „szyty na miarę” nie będzie tu w najmniejszym stopniu przesadzone czy nieodpowiednie. Portfele oferowane przez firmę Ribbley są bowiem w pełni spersonalizowane i dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Pośród podstawowych funkcji tego elementu naszej galanterii znajduje się oczywiście przechowywanie i przenoszenie najróżniejszych kart, dokumentów i gotówki, jednak każdy z nas robi to nieco inaczej. Niektórzy potrzebują więcej miejsca na karty, a inni na gotówkę, dla niektórych istotne jest, aby portfel mieścił się w kieszeni, podczas gdy inni wolą duży, który pomieści wszystko, co potrzebują. W związku z tym wybór portfeli w Ribbley jest szeroki i z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie: pośród modeli gotowych do sprzedaży lub też skomponuje własny, unikalny i wyjątkowy tak jak każdy z nas. 

Portfel na zamówienie

Na stronie internetowej firmy Ribbley https://www.ribbley.pl/stworz-swoj-portfel zaprojektujesz własny męski portfel, w kilku prostych krokach. Dla wielu osób będzie również istotne, że cena takiego wyjątkowego produktu premium nie jest wcale wygórowana. Już po zaledwie kilku kliknięciach możesz zacząć oczekiwać, aż Twój portfel zostanie uszyty i do Ciebie wysłany. 

Wybór elementów

 Najpierw musisz zdecydować o wielkości swojego portfela. Czy ma on się mieścić w kieszeni, czy bardziej przyda Ci się większy, do którego z pewnością wszystko zmieścisz? Ważna jest ilość miejsca na zdjęcia bliskich, jakiej potrzebujesz, jak również ilość miejsc na karty, czy przyda się dodatkowa kieszonka na banknoty? Jeśli więc potrzebujesz niewielkiego portfela, który da Ci możliwość posiadania pieniędzy i kart zawsze przy sobie możesz zdecydować się na model niewielkich rozmiarów, który zaprojektujesz tutaj: https://www.ribbley.pl/small-na-zamowienie. Z kolei dla osób, które muszą na co dzień mieć ze sobą znacznie więcej, przygotowany jest portfel większy, którego zaprojektowanie można rozpocząć tutaj: https://www.ribbley.pl/big-na-zamowienie. 

Kolorystyka i materiały

Firma Ribbley oferuje szeroki wybór kolorystyki swoich portfeli, co sprawia, że z pewnością każdy znajdzie pośród nich swój ulubiony kolor, lub po prostu taki, który przypadnie mu do gustu i będzie z niego z przyjemnością korzystał na co dzień. Oferowane wyroby galanteryjne tej marki, przygotowywane są ze skór cielęcych, których produkcja ma miejsce na terenie Polski, w garbarniach z wieloletnimi tradycjami.

Wybierając kolorystykę tworzonego portfela, należy wybrać odpowiedni kolor na pokrycie zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Barwy te mogą ze sobą kontrastować lub np. być zbliżone kolorystyką, ale w różnych odcieniach. Wszystko zależy od indywidualnego pomysłu. Istotne będzie również przeszycie. Firma Ribbley w swojej produkcji korzysta z niezwykle mocnych nici. W czasie tworzenia portfela konieczne jest również dobranie odpowiedniej. Ona również może się w znaczący sposób odcinać kolorystycznie lub pozostawać w barwie zbliżonej do całości. Nie ma rozwiązania najlepszego, jest to, co nam się podoba i jaki portfel chcemy nosić ze sobą przez lata, gdyż jest to produkt wysokiej jakości i z pewnością długo nam posłuży. 

Rozwiązania dodatkowe

Na portfelu możliwe jest również wkomponowanie grawera. Jest to element, który z pewnością w niezwykły sposób spersonalizuje nasz portfel. Wykonuje się go we wnętrzu i z pewnością podniesie wartość sentymentalną produktu.

Kolejnym elementem dodatkowym jest zastosowanie specjalnej powłoki, która chroni przed skanowaniem RFID, dzięki czemu nasze karty są odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą pieniędzy znajdujących się na naszym koncie.

Specjalnie dla osób, którym często zdarza się poszukiwanie różnych rzeczy w domu przed wyjściem, dodano tzn. Ribbley Finder, czyli system, który za pomocą aplikacji w telefonie pozwala na szybkie znalezienie portfela i przypomina, jeśli zapomnimy zabrać go z domu. 

Doskonały na prezent

Spersonalizowany portfel z grawerem – dedykacją z pewnością będzie świetnym rozwiązaniem na prezent dla mężczyzny. Wewnętrzna dedykacja, będzie każdego dnia przypominać o osobie, która podarowała tak piękny prezent i o więzi jaką z nią ma. Firma Ribbley dodatkowo pozwala na zamówienie portfela już w formie zapakowanego na prezent. Jest to usługa dodatkowo płatna, ale mamy wszystko gotowe.

Będzie to nie tylko prezent osobisty, ale i praktyczny, co większość panów uzna za pożądane w czasie obdarowywania. Elegancki, trwały, solidny, nasz, dopasowany do naszych oczekiwań i gustu, a dodatkowo z wygrawerowaną dedykacją. Takie właśnie są portfele dla mężczyzn marki Ribbley. Producent doskonale zdaje sobie sprawę, jak dobrze postrzegane są rzeczy produkowane na indywidualne zamówienie, na których wygląda mamy realny wpływ. Z tego powodu serdecznie zapraszamy klientów do wybrania idealnego dla siebie portfela, stanowiącego niezbędne wyposażenie każdego mężczyzny, właśnie marki Ribbley. Jest to rzecz, z której każdy pan będzie zadowolony i będzie z niej z chęcią korzystał każdego dnia przez długie lata użytkowania.