Mój koszyk

Mini Cart

Antydetekcyjny pokrowiec na telefon
299

Antydetekcyjny pokrowiec na telefon

299,00 zł
Pokrowiec antydetekcyjny, to pokrowiec chroniący przed namierzeniem telefonu, blokujący wszystkie połączenia telefonu - transmisję danych, podsłuchy, oraz uniemożliwia śledzenie.
Pokrowiec spełnia funkcję klatki faradaya, blukuje sygnały takie jak: WiFi, Bluetooth, NFC, GSM, WCDMA , LTE i inne
- +
Szczegóły
Pokrowiec szyty na wymiar telefonu wystarczy, że wpiszesz jaki model aparatu posiadasz.
Obecnie nie stanowi żadnego problemu, aby zlokalizować i śledzić telefon komórkowy.
Wyłączenie telefonu, wyjęcie karty SIM lub baterii niestety nie zabezpieczy przed ewentualną Inwigilacją...

Czy wyobrażasz sobie jeszcze życie bez smartfona? Jesteśmy przekonani, że nie. Większość z nas wykorzystuje go nie tylko do dzwonienia, ale też surfowania po Internecie, zaglądania do mediów społecznościowych czy nawet prowadzenia biznesu. Kto by pomyślał 10-15 lat temu, że zwykły telefon stanie się źródłem bardzo cennych informacji o jego właścicielu? Informacji, które niestety mogą zostać łatwo przechwycone.

Antydetekcyjny pokrowiec na telefon Ribbley to Twoja tarcza obronna przed hakerami i służbami inwigilacyjnymi. Nie pozwól, by ktokolwiek mógł namierzyć Twój telefon, podsłuchiwać Twoje rozmowy czy zyskać dostęp do Twoich prywatnych wiadomości, kontaktów i maili.

Jak to działa?

Antydetekcyjny pokrowiec na telefon Ribbley pełni funkcję klatki Faradaya. Skutecznie i bezbłędnie blokuje wszelkie sygnały, które są wysyłane i odbierane przez telefon komórkowy bez akceptacji właściciela, w tym: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GSM, WCDMA, LTE i inne.

Dzięki temu bardzo eleganckiemu pokrowcowi na smartfona wyeliminujesz poważne zagrożenia, jak:

  • Namierzenie telefonu
  • Nieuprawnione wykonywanie połączeń
  • Nieuprawnione korzystanie z komórkowej transmisji danych (co grozi bardzo wysokim rachunkiem telefonicznym)
  • Zdalnie podsłuchiwanie rozmów i odczytywanie SMS-ów, e-maili
  • Śledzenie użytkownika telefonu
  • Wykorzystanie telefonu do wykonania nieuprawnionej płatności zbliżeniowej

Pamiętaj

Wyłączenie telefonu, a nawet wyjęcie karty SIM i baterii wcale nie chroni przed inwigilacją. Twoje urządzenie może być namierzane nawet wtedy, gdy teoretycznie jest nieaktywne.

Bezpiecznie i stylowo

W Ribbley udowodniliśmy, że bezpieczeństwo może iść w parze z estetyką. Nasz antydetekcyjny pokrowiec na telefon został wykonany z wysokogatunkowej skóry, dzięki czemu będzie stanowić efektowny element Twojej stylizacji. Idealnie koresponduje z biznesowym wizerunkiem, stając się elegancką alternatywą dla zwykłego etui. Ten pokrowiec zabezpieczy również obudowę i ekran Twojego telefonu przed porysowaniem.

Chcesz się wyróżnić w tłumie? Skorzystaj z opcji personalizacji pokrowca antydetekcyjnego Ribbley. Możemy ozdobić go dowolnym motywem graficznym, korzystając z technologii grawerowania laserowego.

Czy pokrowiec będzie pasować do Twojego smartfona?

Każdy pokrowiec antydetekcyjny Ribbley szyjemy na indywidualne zamówienie. Wystarczy więc, że podasz nam model Twojego telefonu, by mieć pewność, że pokrowiec będzie idealnie dopasowany do konkretnego smartfona.

Antydetekcyjny pokrowiec na telefon Ribbley to znakomity pomysł na niebanalny prezent dla kogoś bliskiego. Podaruj go również sobie, inwestując w swoje bezpieczeństwo w świecie powszechnej inwigilacji!

Opinie 2

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Antydetekcyjny pokrowiec na telefon